13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" (Fot. FOX)

Ruszyła fanowska akcja #SaveLucifer. "Elementary" i inne seriale CBS z zamówieniem na kolejne sezony. "Last Man Standing" powróci na antenie FOX-a. A oprócz tego "The Originals", zamówienia na nowe seriale i nie tylko.

1. Fani "Lucyfera" próbują ratować serial. Po tym, jak showrunner "Lucyfera" napisał, że 3. sezon zakończy się cliffhangerem, ruszyła akcja #SaveLucifer. Petycję można podpisać tutaj.

2. "Czarna lista" z zamówieniem na 6. sezon. NBC zamówiło 22-odcinkowy 6. sezon "Czarnej listy". Na razie nie wiadomo, co dalej z "Timeless".

3. "Elementary" i inne seriale CBS z zamówieniem na kolejne sezony. CBS zamówił 7. sezon "Elementary", a także kolejne sezony "Criminal Minds", "Life in Pieces", "Instinct" i "Man With a Plan".

4. CBS kasuje "Kevin Can Wait" i inne seriale. "Kevin Can Wait" został skasowany po dwóch sezonach, "Skorpion" po czterech sezonach, a "Superior Donuts" po dwóch sezonach. Oprócz tego po jednym sezonie stacja zrezygnowała z "9JKL", "Me, Myself & I", "Living Biblically" i "Wisdom Of the Crowd".

5. FOX zamawia kolejne sezony "Bob's Burgers" i "Family Guya". "Bob's Burgers" dostało zamówienie na sezon 9, a "Family Guy" na sezon 17. Jesienią powrócą także "Simpsonowie", który mają zamówienie do 30. sezonu włącznie.

6. "Last Man Standing" powróci na antenie FOX-a. Komedia z Timem Allenem, skasowana rok temu przez ABC, powróci z 7. sezonem. Serial przejęła telewizja FOX.

7. NBC rezygnuje z serialowego spin-offu "Bad Boys". "L.A.’s Finest" z Gabrielle Union i Jessicą Albą nie dostało zamówienia w NBC. Powody prawdopodobnie są biznesowe - sam pilot miał kosztować 15-16 mln dolarów. Producenci będą próbować sprzedać projekt innym stacjom.

8. NBC zamawia "The InBetween". "The InBetween" to nowy procedural NBC, w którym oglądać będziemy sprawy rozwiązywane przez Cassie Bishop (Harriet Dyer z australijskiego "Love Child"), młodą kobietę, która potrafi komunikować się ze zmarłymi. Kiedy jej przyjaciel, detektyw Tom Hackett (Paul Blackthorne, opuszczający "Arrow" dla nowej roli) i jego partner z FBI potrzebują pomocy, Cassie zgadza się rozwiązać swoją pierwszą zagadkę kryminalną.

The InBetwen - Pilot

9. FOX zamawia kolejne nowe seriale. Wśród zamówień FOX-a na sezon 2018/2019 znajdują się komedia "The Cool Kids" o mieszkańcach domu spokojnej starości, dramat prawniczy "Proven Innocent", a także sitcom "Rel", w którym główną rolę zagra Lil Rel Howery z "Get Out".

rel0567

10. "The Detour" z zamówieniem na kolejny sezon. Kolejna komedia TBS powróci - stacja zamówiła 4. sezon "The Detour".

11. Caroline powraca do "The Originals". Candice King powróci jako Caroline w odcinku "What, Will, I, Have, Left" z 30 maja. Więcej zdjęć tutaj.

What, will, I, have, left

12. ABC zamawia "Grand Hotel", "Whiskey Cavalier" i nie tylko. ABC zamówiło na przyszły sezon serial dramatyczny "A Million Little Things" DJ Nasha, opowiadający o grupce przyjaciół z Bostonu, którzy nawiązują ze sobą więź i postanawiają odmienić swoje życie, po tym jak jedno z nich umiera. Z obsady odeszła Anne Son, której rola zostanie ponownie obsadzona. Zamówienie dostał także współczesny remake "Grand Hotel" z Demianem Bichirem i Roselyn Sanchez oraz lekki komediodramat "Whiskey Cavalier", w którym Scott Foley i znana z "The Walking Dead" Lauren Cohan będą grać dwójkę agentów.

DEMIAN BICHIR, ROSELYN SANCHEZ

LAUREN COHAN, SCOTT FOLEY

Oprócz tego ABC zamówiło serial komediowy "Single Parents", w którym Taran Killam gra samotnego tatę, dołączającego do grupy takich rodziców jak on. W obsadzie m.in. Leighton Meester, twórczyniami są Liz Meriwether ("New Girl") i JJ Philbin.

DEVIN TREY CAMPBELL, KIMRIE LEWIS, SADIE HAZELETT, GRACE HAZELETT, BRAD GARRETT, TARAN KILLAM, MARLOW BARKLEY, JAKE CHOI, LEIGHTON MEESTER, TYLER WLADIS

13. Spin-off "Goldbergów" z tytułem i pierwszym zdjęciem. Spin-off "Goldbergów", w którym grają Tim Meadows, Bryan Callen i AJ Michalka, został zatytułowany "Schooled".

BRYAN CALLEN, AJ MICHALKA, TIM MEADOWS

REKLAMA