Co łączy "Opowieść podręcznej" z "Seksem w wielkim mieście"? Zobaczcie skecz "Saturday Night Live"

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

0

Urocze, zabawne i brutalne jak diabli - poznajcie bohaterki "Handmaids in the City", serialu na miarę naszych czasów. W roli głównej Amy Schumer, która prowadziła "Saturday Night Live".

Dwadzieścia lat temu kobiety na całym świecie chciały być jak Carrie Bradshaw i jej koleżanki. Dziś rolę najpopularniejszego "kobiecego" serialu przejęła zupełnie inna produkcja - mroczna dystopia platformy Hulu, będąca jednym wielkim ostrzeżeniem przed światem, w którym prawa kobiet to koncept nieistniejący. I ktoś w "Saturday Night Live" wpadł na genialny w swojej prostocie pomysł, aby jedno z drugim połączyć w parodii z Amy Schumer w roli głównej.

Popularna komiczka, wraz z Kate McKinnon, Aidy Bryant i Cecily Strong - wszystkie w charakterystycznych czerwonych szatach - siedzą przy stoliku i chichoczą, opowiadając o tym, jak to fajnie nie mieć żadnych wolności i być gwałconą przez kolejnych facetów na oczach ich żon.

"Kto mógł przypuszczać, że będziemy brać udział w trójkątach po trzydziestce?" to jeden z najokrutniejszych żartów, jakie padają w całym skeczu. A jest ich dużo, dużo więcej, bo dziewczyny żartują z tego, jak można w tym świecie stracić oko albo co się dzieje, kiedy podręczna zabija się w koszmarny sposób.

"Ależ brutalne" i jednocześnie "bardziej podnoszące na duchu niż wiadomości" - to brzmi jak przepis na sukces!

REKLAMA