Pojawiła się ramówka NBC na sezon 2018/2019. Tylko gdzie jest "Brooklyn 9-9"?

"The Good Place" (Fot. NBC)

Upfronty czas zacząć! Telewizja NBC zaprezentowała swój rozkład jazdy na jesień jako pierwsza z Wielkiej Czwórki. Jest "This Is Us", "The Good Place" czy "Blindspot", a także kilka nowości.

Upfronty amerykańskiej Wielkiej Czwórki jak co roku zaczynają się od ramówki NBC na nowy sezon. Jak zwykle są w niej dobrze poumieszczane nowości: szykowany na następcę "Lost" "Manifest" będzie emitowany w poniedziałki po "The Voice", z kolei wtorkowy slot po "The Voice" i "This Is Us" dostał serial medyczny "New Amsterdam". A w czwartkowym bloku komedii po największych hitach stacji, w tym "Will & Grace", znalazło się miejsce dla nowego sitcomu "I Feel Bad".

"One Chicago" Dicka Wolfa dostało cały swój blok w środy, z kolei na czwartek przeniesiono "Law & Order: SVU", które będzie emitowane po komediach. W piątkowej ramówce do "Blindspot" dołączy wampirzy serial "Midnight, Texas", który poprzednio pokazywano latem zeszłego roku.

W ramówce nie ma w ogóle "Timeless" i "Champions" - losy tej dwójki wciąż nie są znane, ale szef NBC Robert Greenblatt zapewnił dziennikarzy, że poznamy je, jak tylko oba seriale zakończą swoje obecne sezony. "Timeless" kończy sezon już dziś, więc jest nadzieja, że nie będziemy trzymani w niepewności w nieskończoność.

Na midseason przerzucono uratowane "Brooklyn Nine-Nine", a także "Good Girls" (które dostanie niedzielny slot, kiedy zakończy się sezon futbolowy), "The Blacklist" (które będzie emitowane w piątki) i "A.P. Bio" oraz cztery nowości: "Abby's", "The Enemy Within", "The Village" i "The InBetween".

Lista seriali, które już nie wrócą, jest krótka: "The Brave", "Great News", "The Night Shift" i "Rise". Opisy i zwiastuny wszystkich nowości powinny być wkrótce.

Poniedziałek
20:00 - "The Voice"
22:00 - "Manifest" (nowość)

Wtorek
20:00 - "The Voice"
21:00 - "This Is Us"
22:00 - "New Amsterdam" (nowość)

Środa
20:00 - "Chicago Med"
21:00 - "Chicago Fire"
22:00 - "Chicago P.D."

Czwartek
20:00 - "Superstore"
20:30 - "The Good Place"
21:00 - "Will & Grace"
21:30 - "I Feel Bad" (nowość)
22:00 - "Law & Order: SVU"

Piątek
20:00 - "Blindspot
21:00 - "Midnight Texas"

REKLAMA