10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotham" (Fot. FOX)

FOX zamawia 5. sezon "Gotham", który będzie już finałowy. "Zabójcza broń" powróci z 3. sezonem i nowym aktorem w jednej z głównych ról. W Wielkiej Brytanii rozdano nagrody BAFTA. A oprócz tego "Sense8", "Detektyw" i nie tylko.

1. FOX zamawia 5. sezon "Gotham", który będzie już finałowy. 5. sezon "Gotham" zadebiutuje w midseason i będzie liczył 13 odcinków. Zobaczymy w nim transformację młodego Bruce'a Wayne'a w Batmana.

2. "Zabójcza broń" powróci z 3. sezonem. FOX zamówił 3. sezon "Zabójczej broni". Seann William Scott zastąpi Clayne'a Crawforda w jednej z głównych ról. Detektyw Riggs zniknie całkiem z serialu, a Scott zagra zupełnie nową postać - fani spekulują, że może to być brat Riggsa.

3. Rozdano nagrody BAFTA, rządzi komedia "This Country". Serial komediowy BBC "This Country" został obsypany nagrodami BAFTA. Ponadto Brytyjczycy nagrodzili m.in. "Peaky Blinders" (najlepszy serial dramatyczny), "Three Girls" (najlepszy miniserial), Vanessę Kirby za "The Crown", Seana Beana za "Broken" itd. Pełna lista zwycięzców pod linkiem.

4. Sakina Jaffrey dołącza do obsady "American Gods". Sakina Jaffrey pojawi się w 2. sezonie "American Gods" jako Mama-Ji, kelnerka w Motel America, która tak naprawdę jest hinduską boginią wojny. Rola będzie powracająca. Poza tym twórcy szukają aktorki do kolejnej nowej roli - Sam Blackcrow. Ta postać będzie rdzenną Amerykanką w wieku ok. 18-20 lat.

5. Zapowiedź finału "Sense8". Premiera filmu, który zakończy całą historię, zaplanowana jest na 8 czerwca.

6. Francesca Reale w 3. sezonie "Stranger Things". Francesca Reale z "Haters Back Off" dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Stranger Things". Zagra Heather, ratowniczkę na basenie Hawkins Community Pool, która znajdzie się centrum nowej mrocznej tajemnicy.

7. Nowe twarze w 3. sezonie "Detektywa". Josh Hopkins, Jodi Balfour i Lonnie Chavi dostali role powracające w 3. sezonie "Detektywa". Hopkins zagra adwokata z Arkansas, Balfour wcieli się w dziewczynę jednego z detektywów, a Chavis - w syna postaci Mahershali Alego.

8. Kolejni aktorzy w obsadzie "Catch-22". Tessa Ferrer i Jay Paulson dołączyli do obsady "Catch-22" George'a Clooneya.

9. "Raven’s Home" wraca w czerwcu. 2. sezon "Raven’s Home" będzie mieć premierę 25 czerwca.

10. "The Joel McHale Show" dostał więcej odcinków. "The Joel McHale Show" dostał zamówienie na 6 kolejnych odcinków. Premiera 15 lipca, wszystkie odcinki tym razem pojawią się jednocześnie.

REKLAMA