Więcej niebezpieczeństwa, Willu Robinsonie! "Zagubieni w kosmosie" powrócą z 2. sezonem

"Zagubieni w kosmosie" (Fot. Netflix)

0

Rodzinne science fiction Netfliksa jeszcze do nas wróci. Zobaczcie, jak streamingowy gigant ogłosił zamówienie dla 2. sezonu serialu "Zagubieni w kosmosie".

Choć od premiery "Zagubionych w kosmosie" minął zaledwie miesiąc i jeden dzień, Netflix już zamówił 2. sezon serialu science fiction, który można oglądać całą rodziną. Na razie nie znamy choćby przybliżonej daty premiery ani liczby odcinków.

"Zagubieni w kosmosie" to współczesna wersja serialu z lat 60. Akcja toczy się 30 lat w przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się już możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. Jednak podczas wyprawy do nowego domu ich statek kosmiczny zostaje zepchnięty z kursu. Robinsonowie muszą zmierzyć się z obcą, niebezpieczną rzeczywistością, odległą lata świetlne od właściwego celu podróży.

Role rodziców grają Molly Parker (Jackie Sharp z "House of Cards") i Toby Stephens (kapitan Flint z "Piratów"), z kolei w dzieciaki wcielają się Maxwell Jenkins, Mina Sundwall i Taylor Russell. Rodzinie Robinsonów towarzyszy także tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa - niepokojąca, charyzmatyczna doktor Smith (Parker Posey) oraz szelmowski i czarujący Don West (Ignacio Serricchio), który wcale nie miał zamiaru zostać mieszkańcem nowej kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na wrogiej planecie.

1. sezon "Zagubionych w kosmosie jest dostępny na platformie Netflix.