13 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

Znamy tytuł spin-offu "Suits". "Hap i Leonard" skasowany po 3. sezonie. Tom Ellis mówi, że będzie walczyć o "Lucyfera". A oprócz tego "9-1-1", "Zabójcza broń" i nie tylko.

1. Znamy tytuł spin-offu "Suits". Spin-off "Suits" z Giną Torres będzie nazywać się "Second City".

2. "Agenci T.A.R.C.Z.Y." z zamówieniem na 6. sezon. Serial Marvela i ABC powróci z 13-odcinkowym 6. sezonem.

3. "Hap i Leonard" skasowany po 3. sezonie. To już koniec "Hapa i Leonarda" - stacja SundanceTV ogłosiła, że serial nie wróci z 4. sezonem.

4. Finał "Timeless" ze słabszą oglądalnością niż przed rokiem. 2. sezon "Timeless" zakończył się cliffhangerem i nie ma pewności, że dowiemy się co dalej. Finał 2. sezonu miał co prawda wyższą oglądalność od przedostatniego odcinka, ale też o 33% niższą od finału 1. sezonu.

5. Tom Ellis mówi, że będzie walczyć o "Lucyfera". W rozmowie z TVLine Tom Ellis powiedział, że był w lekkim szoku, kiedy dowiedział się o skasowaniu "Lucyfera". Aktor zdradził, że akurat był na konwencie w Rzymie i że często jeździ po świecie spotykać się z fanami. Dlatego ma świadomość, że serial jest popularny w różnych krajach, a oglądalność w amerykańskim FOX-ie nijak tej popularności nie odzwierciedla. Ellis liczy na to, że akcja #SaveLucifer przyniesie jakieś skutki. On sam też zamierza dalej walczyć o "Lucyfera".

6. Jennifer Love Hewitt w 2. sezonie "9-1-1". Jennifer Love Hewitt dołączyła do stałej obsady "9-1-1". Będzie grać operatorkę telefonu alarmowego, czyli w praktyce przejmie rolę Connie Britton, która może powrócić, ale już tylko gościnnie.

7. Damon Wayans wypuścił wideo z incydentu na planie "Zabójczej broni". Clayne Crawford został zwolniony z "Zabójczej broni" m.in. po tym, jak nie potrafił zapewnić bezpieczeństwa na planie reżyserowanego przez siebie odcinka. Jak to wyglądało w praktyce, pokazał na Twitterze Damon Wayans, który zamieścił wideo z planu. Aktor został ranny w głowę, po tym jak oberwał odłamkiem podczas zdjęć.

8. Guillermo del Toro stworzy serialowy horror dla Netfliksa. Netflix zamówił antologię "Guillermo del Toro Presents 10 After Midnight". Serial będzie zbiorem strasznych opowieści w stylu "Alfred Hitchcock przedstawia". Guillermo del Toro osobiście napisze i wyreżyseruje niektóre odcinki.

9. Latem startuje "Take Two", nowy serial producentów "Castle". "Take Two" to nowy procedural kryminalny telewizji ABC, którego twórcami są Terri Edda Miller i Andrew W. Marlowe ("Castle"). Główne role grają Rachel Bilson i Eddie Cibrian, start 13-odcinkowego sezonu zaplanowany jest na 21 czerwca.

take-two0568

10. "Quantico" przesunięte na piątek. Po tym jak ABC skasowało "Quantico", serial został przesunięty do piątkowej ramówki.

11. David E. Kelley o potencjalnym reboocie "Ally McBeal". David E. Kelley powiedział, że jeśli "Ally McBeal" kiedyś miałaby powrócić w nowej wersji, musiałaby to być rzeczywiście nowa wersja, zrobiona przez kobietę.

12. Betty Buckley na zdjęciach z 3. sezonu "Preachera". Betty Buckley pojawi się w serialu "Preacher" jako Marie L’Angell, czyli babcia rodziny L’Angell. Rozmowa z aktorką i więcej zdjęć tutaj.

preacher5689

13. Lily Rabe w serialu "Tell Me Your Secrets". Lily Rabe zagra jedną z głównych ról w serialowym thrillerze TNT "Tell Me Your Secrets". Bohaterami będzie trójka osób: kobieta, która kiedyś zajrzała w oczy niebezpiecznego mordercy (Rabe), zabójca poszukujący odkupienia (Hamish Linklater) i matka obsesyjnie szukająca zaginionej córki (Amy Brenneman). Cała trójka to ludzie na krawędzi, którzy są wystarczająco zdesperowani, by w tej historii zacierały się granice między dobrem i złem, ofiarą i prześladowcą. Zdjęcia będą powstawać w Nowym Orleanie.

_79A2111.CR2

REKLAMA