Shogun World zaprasza. "Westworld" - zwiastun 5. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

W kolejnym odcinku "Westworld" odwiedzimy wreszcie długo oczekiwany park rodem z feudalnej Japonii. Zobaczcie zapowiedź, a w niej samurajów, gejsze i nie tylko.

"Akane No Mai" to 5. odcinek 2. sezonu "Westworld", który wyreżyserował Craig Zobel według scenariusza Dana Dietza. Już sam jego opis, głoszący po prostu "Witajcie w Shogun World", mówi wszystko, ale jeśli potrzebujecie jeszcze więcej potwierdzeń, że za tydzień odwiedzimy nowy park, to zwiastun ma ich całe mnóstwo.

Zaczyna się od tytułowej Akane (Rinko Kikuchi), wygłaszającej znaną nam skądinąd kwestię o nowym świecie, w którym możesz być kimkolwiek zechcesz. W słowo wchodzi jej Maeve (Thandie Newton), kończąc zdanie po japońsku - a na tym bynajmniej niespodzianki się nie kończą. Co dokładnie będzie robić nasza bohaterka w Shogun World, nie wiadomo, ale rzut oka na zapowiedź sugeruje, że wrażeń jej nie zabraknie. Choć z pewnością bardziej muszą się martwić ci, którzy zajdą uzbrojonej w katanę Maeve za skórę.

W zwiastunie pojawia się także nowa postać grana przez Hiroyukiego Sanadę oraz Dolores (Evan Rachel Wood), opowiadająca o cierpieniu jako nieodłącznym elemencie dojrzewania. Na pewno nie wróży to dobrze, pytanie tylko, komu?

Kolejne odcinki "Westworld" możecie oglądać w poniedziałki w HBO i HBO GO.

REKLAMA