Poznajcie perfekcjonistki. Zwiastun "The Perfectionists" - spin-offu "Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

Tęsknicie za kłamczuchami? To wiedzcie, że już wkrótce powrócimy do ich świata. Telewizja Freeform zamówiła pełny sezon "Pretty Little Liars: The Perfectionists". Mamy pierwszy zwiastun.

Spin-off "Pretty Little Liars" oficjalnie dostał zamówienie na 1. sezon, składający się z 10 odcinków. Spotkamy w nim ponownie Alison (Sasha Pieterse) i Monę (Janel Parrish), które teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Poza dziewczynami znanymi z serialu-matki w "The Perfectionists" zobaczymy całe mnóstwo nowych twarzy. Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

Premiery serialu możemy się spodziewać w 2019 roku.

REKLAMA