Poznajcie nowe seriale CBS - zwiastuny i zdjęcia

"Magnum" (Fot. CBS)

1 2 3 4 5 6 7 8

Wśród nowości CBS na sezon 2018/2019 znajduje się reboot "Magnum", nowy serial twórcy "One Chicago" i komedie w świetnej obsadzie. Na liście nie uwzględniliśmy dramatu prawniczego "The Code", do którego nie ma nawet zdjęć.

"Murphy Brown"

murphybrown57

Tym razem przegląd jesiennych premier zaczynamy nie od nowości, tylko od powrotu po latach. Podobnie jak "Roseanne", "Murphy Brown" wróci do telewizji po 20 latach. W głównej roli ponownie zobaczymy Candice Bergen, a za kulisami dalej będzie rządzić twórczyni serialu, Diane English. Murphy Brown wciąż będzie dziennikarką, tyle że teraz próbującą odnaleźć się w świecie fake newsów i social mediów, w zupełnie innym klimacie polityczno-kulturowym.

Na pewno powrócą Faith Ford, Joe Regalbuto i Grant Shaud, czyli serialowi Corky Sherwood, Frank Fontana i Miles Silverberg. W roli dorosłego syna Murphy - też dziennikarza - pojawi się Jake McDorman ("Limitless"). Z kolei Nik Dodani ("Atypowy") dostał stałą rolę szefa działu social media w programie, gdzie teraz pracuje gówna bohaterka.

Oryginalny serial był emitowany w latach 1988 - 1998. CBS zamówił na jesień 13 odcinków kontynuacji.

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA