Co to znaczy być człowiekiem? "Sense8" - pełny zwiastun finału serialu

"Sense8" (Fot. Netflix)

0

"Sense8" wraca 8 czerwca z dwugodzinnym finałem, w którym gromada podejmuje się ostatniej misji z nadzieją, że miłość zwycięży wszystko. Zobaczcie zwiastun.

Razem aż do końca. Takie hasło towarzyszy finałowej odsłonie "Sense8", w której zamknięta zostanie historia ósemki bohaterów. Sprawy osobiste odejdą na bok, kiedy gromada, ich pomocnicy i pewni nieoczekiwani sojusznicy staną razem do misji ratunkowej i walki z OOB, aby uchronić przyszłość wszystkich Sensate'ów.

Przypomnijmy, że Netflix skasował "Sense8" po dwóch sezonach z powodu słabej oglądalności, jednak fani serialu wywalczyli dla niego dwugodzinne zakończenie, które zamknie najważniejsze wątki. Zwiastun zapowiada, że zobaczymy rozwiązanie cliffhangera, jakim zakończył się 2. sezon - siódemka Sensate'ów wyruszy więc na ostatnią misję, by ocalić ósmego, Wolfganga (Max Riemelt), z rąk OOB. Będzie zatem sporo akcji, ale nie zabraknie także emocji.

W obsadzie zobaczymy ponownie również Toby'ego Onwumere, Miguela Angela Silvestre, Jamie'ego Claytona, Tinę Desai, Tuppence Middleton, Doonę Bae, Briana J. Smitha i Naveena Andrewsa. Premiera w Netfliksie 8 czerwca.