7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Fall" (Fot. BBC)

0

Gillian Anderson będzie uczyć seksu w "Sex Education". Batwoman pojawi się w Arrowverse. Showtime zamawia "City on a Hill" z Kevinem Baconem. A oprócz tego "Gra o tron", spin-off "Supernatural" i nie tylko.

1. Gillian Anderson będzie uczyć seksu w "Sex Education". Gillian Anderson dostała jedną z głównych ról w nowym komediodramacie Netfliksa "Sex Education". Zagra "nieskrępowaną" terapeutkę, która wraz ze swoim nieprzystosowanym społecznie synem (Asa Butterfield, "Hugo") zakłada w szkole średniej podziemną klinikę seksterapii i edukacji seksualnej.

2. Batwoman pojawi się w Arrowverse. Batwoman po raz pierwszy pojawi się w Arrowverse - i w ogóle w telewizji, jeśli pominąć seriale animowane - jesienią, przy okazji kolejnego crossovera seriali DC i CW.

3. Showtime zamawia "City on a Hill" z Kevinem Baconem. "City on a Hill" opowiadać będzie o walce z przestępczością w Bostonie w latach 90. i gigantycznym skandalu w tamtejszym systemie sprawiedliwości. Kevin Bacon wcieli się w agenta FBI. Serial dostał zamówienie na 12 odcinków, premiera w 2019 roku.

CITY ON A HILL

4. Emilia Clarke mówi, że w "Grze o tron" zawsze dostawała równą płacę. Emilia Clarke powiedziała, że nigdy nie dyskryminowano jej jako kobiety w "Grze o tron", bo od początku wszyscy z głównej obsady zarabiali tyle samo, niezależnie od płci.

5. Szef CW o tym, czemu odrzucono kolejny spin-off "Supernatural". Szef telewizji CW powiedział, że "Wayward Sisters" nie do końca wyszło tak, jak oczekiwano, i kiedy przyszło wybierać między tym a "Legacies" - spin-offem "The Originals" - postawiono na ten drugi.

6. "Szaleję za tobą" ma szansę znaleźć się w CBS. Powstaje kontynuacja sitcomu "Szaleję za tobą" i na razie nie wiadomo, w której stacji się znajdzie. Oryginał emitowało NBC, ale teraz zainteresowanych stacji jest więcej, wśród nich CBS.

7. TNT myśli o zakończeniu "Good Behavior". Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji, ale wiele wskazuje na to, że 3. sezon "Good Behavior" będzie ostatni.