Dziewczęta z "GLOW" wracają na ring - fantastyczne zdjęcia obsady na 2. sezon

"GLOW" (Fot. "Entertainment Weekly")

Brokat, spandex i feminizm znów idą ramię w ramię. Do premiery 2. sezonu "GLOW" został ponad miesiąc, a już teraz możecie zobaczyć, jak zmieniła się kobieca obsada (plus Marc Maron).

"GLOW", czyli netfliksowy miks kiczu z lat 80. i girl power, powróci w czerwcu z 10-odcinkowym 2. sezonem. "Entertainment Weekly" pisze, że przede wszystkim powinniśmy się po nim spodziewać powiększenia serialowego świata. Program "Gorgeous Ladies of Wrestling" dostał zamówienie w telewizji, co oznacza, że przed dziewczynami i twórcami nowe wyzwania.

Debbie (Betty Gilpin) chciałaby zostać producentką, ale okazuje się, że to męski klub, do którego nie można się tak po prostu zapisać. Ruth (Alison Brie) flirtuje z operatorem, co wprowadza pewien dyskomfort, nie tylko w odczuciu Debbie, ale także Sama (Marc Maron). Ktoś ma seksualne objawienie, ktoś inny zgłasza sprawę molestowania, nie brakuje też kontuzji wśród dziewczyn.

Do obsady w tym sezonie dołączy m.in. Shakira Barrera jako Yolanda - możecie ją zobaczyć razem z innymi dziewczynami na zdjęciach obsady, które zrobił "EW". Premiera 2. sezonu "GLOW" 29 czerwca na Netfliksie.

glow01

glow02

glow03

glow04

glow05

glow06

glow07

glow08

glow09

glow10

glow11

glow12

glow14

glow15

glow16

glow18

glow19

REKLAMA