5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

Uroczysta premiera "Trzynastu powodów" odwołana po strzelaninie w szkole. "Falling Water" skasowane. Billie Lourd wraca do "American Horror Story". A oprócz tego "Roseanne" i nie tylko.

1. Premiera "Trzynastu powodów" odwołana po strzelaninie w szkole. Po strzelaninie w szkole w Santa Fe, w której zginęło 10 osób, ekipa "Trzynastu powodów" odwołała zaplanowaną wcześniej uroczystą premierę. Przemoc z bronią w roli głównej odgrywa istotną rolę w 2. sezonie, którego recenzję znajdziecie tutaj.

2. "Falling Water" skasowane. Telewizja USA Network skasowała "Falling Water" po dwóch sezonach, co oznacza, że marcowy finał 2. sezonu był tak naprawdę finałem całego serialu.

3. Billie Lourd wraca do "American Horror Story". Billie Lourd pojawi się w 8. sezonie "American Horror Story", do którego zdjęcia ruszają w czerwcu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podtytuł tym razem może brzmieć "Radioactive".

4. Amazon zamawia serial o Diego Maradonie. Legendarny argentyński piłkarz będzie bohaterem nowego serialu Amazona. Poznamy w nim całą biografię Maradony, od dzieciństwa aż do największych sukcesów.

5. Whitney Cummings opuszcza ekipę "Roseanne". W tym sezonie Whitney Cummings i Bruce Helford razem prowadzili produkcję "Roseanne", w przyszłym zostanie już tylko on. Powiększona zostanie za to ekipa scenarzystów. Serial wraca już jesienią i ma zamówienie na 13 odcinków.

REKLAMA