5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" i inne seriale w czerwcu w HBO. "Cormoran Strike" na antenie Cinemax. Amazon zamawia serial Jordana Peele'a o nazistach. A oprócz tego "Arrested Development" i nie tylko.

1. Seriale, które będą mieć premierę w czerwcu w HBO. 3 czerwca w HBO3 startuje 9. sezon serialu "Pępek świata" ("The Middle"), a 4 czerwca w HBO - nowy serial "Sukcesja". 8 czerwca premierę w HBO będzie mieć "Kontra: Odwet" - 5. sezon serialu akcji o agentach tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20. 10 czerwca w HBO3 rozpocznie się emisja niemieckiego serialu "Bankowa gra". Z kolei 19 czerwca w HBO spodziewajcie się premiery 4. sezonu "The Affair".

2. A w Cinemax "Cormoran Strike". 2 czerwca w Cinemax zadebiutuje serial "Cormoran Strike", czyli ekranizacja cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling. Więcej o nim przeczytacie w Serialowej alternatywie.

3. Amazon zamawia serial Jordana Peele'a o nazistach. Amazon zamówił "The Hunt" - 10-odcinkowy serial Jordana Peele'a opowiadający o polowaniu na nazistów w Nowym Jorku w latach 70.

4. "Czarno to widzę" powraca do FOX Comedy. 4. sezon serialu "Czarno to widzę" ("Black-ish") wystartuje w sobotę 9 czerwca o godz. 9:50. FOX Comedy pokaże pięć pierwszych odcinków sezonu naraz.

5. Portia de Rossi opowiada, jak rzuciła aktorstwo (z jednym wyjątkiem). W programie Ellen DeGeneres Portia de Rossi powiedziała, że kilkanaście miesięcy temu zrezygnowała całkiem z aktorstwa, bo postanowiła zająć się prowadzeniem biznesu, i nie planowała też wracać do "Arrested Development". Wydawało jej się, że twórca serialu, Mitch Hurwitz, to rozumiał, a potem i tak została wpisana do 5. sezonu. Zobaczymy ją w pięciu odcinkach.

REKLAMA