"Preacher" wraca do domu - zobaczcie teaser 3. sezonu serialu AMC

"Preacher" (Fot. AMC)

Jesse Custer i jego zabójcza gromadka wracają już za miesiąc z 3. sezonem, w którym czeka ich cała masa kłopotów. Sprawdźcie zawierającą mnóstwo nowych postaci zapowiedź.

W 3. sezonie "Preachera" Jesse Custer (Dominic Cooper) zmuszony będzie powrócić do miejsca, którego cały czas unikał: do domu. On, a także jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i wampir Cassidy (Joseph Gilgun) wrócą do Angelville w Luizjanie, gdzie nasz pastor się wychował. Czekać na nich będą dawne urazy i śmiertelne zobowiązania. Z pomocą przyjaciół - i paru wrogów - Jesse będzie musiał uciec przed przeszłością, bo zależeć będzie od tego przyszłość świata.

Tyle o nowej odsłonie komiksowego serialu mówi opis, więcej więcej szczegółów ujawnia pierwszy teaser, choć może bardziej pasowałoby tu określenie ruchomy plakat. Oprócz trójki głównych bohaterów widzimy na nim sporo nowych postaci, m.in. obrzydliwego Wszechojca D'Aronique (Jonny Coyne), lidera organizacji Graal, którego potężną posturę twórcy przenieśli na ekran w całej okazałości.

Są także członkowie rodziny L'Angell, na czele z Marie (Betty Buckley), babką Jessego, oraz jej podwładnymi - Jodym (Jeremy Childs) i T.C. (Colin Cunningham). Poza tym możemy się spodziewać również powrotów, m.in. Świętego od Morderców (Graham McTavish), Herr Starra (Pip Torrens), Arseface'a (Ian Colletti) i Hitlera (Noah Taylor).

3. sezon "Preachera" debiutuje w USA 24 czerwca.

REKLAMA