6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Barack i Michelle Obama będą tworzyć filmy i seriale dla Netfliksa. Kim Raver w stałej obsadzie "Chirurgów". Będą jeszcze dwa odcinki "Lucyfera". A oprócz tego "Riviera", "Catch-22" i nie tylko.

1. Barack i Michelle Obama będą tworzyć filmy i seriale dla Netfliksa. Były prezydent USA wraz z żoną podpisali kontrakt na kilka lat, w ramach którego będą produkować wszelkiego rodzaju filmy i seriale dla Netfliksa - od produkcji fabularnych po dokumenty. Barack Obama napisał w oświadczeniu, że zdecydował się na to, ponieważ będąc prezydentem, spotkał mnóstwo fascynujących, utalentowanych ludzi, którym chciałby pomóc w dotarciu ze swoimi historiami do odbiorców na całym świecie.

2. Kim Raver w stałej obsadzie "Chirurgów". Kim Raver, czyli serialowa Teddy Altman, będzie w stałej obsadzie 15. sezonu "Chirurgów".

3. "LA to Vegas" skasowane. FOX skasował po jednym sezonie komedię "LA to Vegas". Nadal nie wiemy, jaki będzie los "Ghosted".

4. Będą jeszcze dwa odcinki "Lucyfera". FOX planuje pokazać dwa dodatkowe odcinki "Lucyfera", które zostały nakręcone wiosną z myślą o 4. sezonie. Jeden z nich to "Boo Normal" z Charlyne Yi w roli ducha, drugi to "Once Upon a Time", w którym mama Lucyfera tworzy alternatywną rzeczywistość i pojawia się Neil Gaiman jako głos Boga. Zostaną one wyemitowane razem w poniedziałek 28 maja.

5. Will Arnett w obsadzie serialu "Riviera". Will Arnett, a także Juliet Stevenson, Poppy Delevingne, Jack Fox i Gregory Fitoussi pojawią się w 2. sezonie "Riviery".

6. Giancarlo Giannini dołącza do obsady "Catch-22". Giancarlo Giannini pojawi się w serialu George'a Clooneya w roli właściciela rzymskiego burdelu.

REKLAMA