Atmosfera w "Westworld" gęstnieje. Zobaczcie zwiastun 6. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

Powrót do Shogun World, ale także kontynuacje historii Bernarda, Dolores i kilku innych bohaterów. Sprawdźcie, co nas czeka w "Phase Space" - kolejnym odcinku "Westworld".

2. sezon "Westworld" jest już na półmetku, a to oznacza, że akcja powinna coraz bardziej przyspieszać i odkrywać przed nami kolejne sekrety. Zapowiedź 6. odcinka - "Phase Space" - jest ich pełna, skupiając się w znacznej mierze na Bernardzie (Jeffrey Wright) i jego próbach rozgryzienia, co naprawdę dzieje się w parku.

Będziemy zatem ponownie przeskakiwać po różnych liniach czasowych, a może nawet nie tylko nich, co sugeruje widok Bernarda podłączonego do jakiegoś rodzaju urządzenia. Być może z pomocą Elsie (Shannon Woodward) bohater odkryje, co konkretnie planuje korporacja Delos i Charlotte Hale (Tessa Thompson)? Cokolwiek by to było, na pewno nie skończy się dobrze dla hostów, ale spokojnie, Dolores (Evan Rachel Wood) również ma swoje plany.

Wydaje się zatem, że kolejna konfrontacja maszyn z ludźmi jest nieunikniona - podobnie jak jeszcze więcej pojedynków na samurajskie miecze, bo bez ponownej wizyty w Shogun World również się nie obejdzie. Co dokładnie się stanie, będzie można zobaczyć w HBO i HBO GO już w najbliższy poniedziałek.

REKLAMA