Dziewczyny z "GLOW" wracają w bojowym nastawieniu. Zobaczcie zdjęcia z 2. sezonu serialu

"GLOW" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił serię zdjęć z 2. sezonu "GLOW". Sprawdźcie, jak zmieniły się bohaterki "Gorgeous Ladies of Wrestling", które na ring powrócą już za miesiąc.

Kiczowaty program o kobiecym wrestlingu wejdzie w 2. sezonie "GLOW" na kolejny poziom. Po otrzymaniu zamówienia w telewizji, przed dziewczynami i Samem (Marc Maron) będą zupełnie nowe wyzwania. Wcześniej nikomu nieznane, panie staną się teraz lokalnymi celebrytkami, ale to wcale nie oznacza, że pozbędą się wszystkich problemów.

Wręcz przeciwnie, stare konflikty wcale nie zostaną zażegnane, a dojdą do nich nowe kłopoty. Debbie (Betty Gilpin) zechce zostać producentką, ale okazuje się, że to męski klub, do którego trudno się przebić. Ruth (Alison Brie) zacznie flirtować z operatorem. Sam będzie musiał zmierzyć się z rzeczywistością, w której ma nastoletnią córkę. Ktoś będzie miał seksualne objawienie, ktoś inny zgłosi sprawę molestowania, nie zabraknie też kontuzji, bo choć udawany, wrestling ciągle jest niebezpieczny.

Nie zabraknie przy tym oczywiście brokatu, spandeksu, niesamowitych fryzur i makijaży oraz widowiskowych starć na ringu, na które możecie rzucić okiem na pierwszych zdjęciach z 2. sezonu. Jego premiera w Netfliksie już 29 czerwca.

glow1

glow2

glow3

glow4

REKLAMA