Czy Hannah jeszcze powróci do "Trzynastu powodów"? Oto, co mówi na ten temat Katherine Langford

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

2. sezon "Trzynastu powodów" nie kręcił się już wokół Hanny, ale wciąż znalazło się dla niej miejsce. Czy podobnie będzie w kolejnych seriach, jeśli tylko powstaną?

Hannah Baker powróciła w 2. sezonie serialu "Trzynaście powodów", ale nie znajdowała się już w centrum wydarzeń. Rola Katherine Langford była znacznie mniejsza niż rok temu i wszystko wskazuje na to, że w kolejnym sezonie - jeśli takowy powstanie - będzie jej jeszcze mniej. Albo wręcz nie będzie jej wcale.

Zdaje sobie z tego sprawę sama aktorka, która w rozmowie z The Hollywood Reporter przyznała, że może już się nie pojawić w serialu.

- To była dla mnie wspaniała okazja, móc opowiedzieć jej historię w 1. sezonie w tak pełny sposób, i cieszę się, że mnie zaproszono z powrotem i pozwolono być częścią 2. sezonu. Nie wiem, czy mogę coś powiedzieć o 3. sezonie. Nie wiem, czy 3. sezon w ogóle będzie. To mógł być ostatni rozdział Hanny, ale musimy poczekać na oficjalne wiadomości - oznajmiła aktorka.

Katherine Langford zdradziła także, że niedawno zakończyła pracę na planie filmu "Spontaneous" i ma dalsze plany, o których na razie nie może mówić. Jak powiedziała, zawsze chętnie wróci do "Trzynastu powodów", bo uwielbia pracować z showrunnerem serialu, Brianem Yorkeyem. Ale nie wie, czy będzie dla niej miejsce.

2. sezon "Trzynastu powodów" pojawił się na Netfliksie 18 maja i na razie zbiera nie najlepsze recenzje (tutaj znajdziecie naszą). Ale to raczej nie będzie mieć znaczenia dla Netfliksa - twórcy zakończyli historię cliffhangerem, więc jeśli tylko oglądalność dopisze, 3. sezon najprawdopodobniej zostanie zamówiony.

REKLAMA