Czy Hannah jeszcze powróci do "Trzynastu powodów"? Oto, co mówi na ten temat Katherine Langford

"Trzynaście powodów" (Fot. Netflix)

0

2. sezon "Trzynastu powodów" nie kręcił się już wokół Hanny, ale wciąż znalazło się dla niej miejsce. Czy podobnie będzie w kolejnych seriach, jeśli tylko powstaną?

Hannah Baker powróciła w 2. sezonie serialu "Trzynaście powodów", ale nie znajdowała się już w centrum wydarzeń. Rola Katherine Langford była znacznie mniejsza niż rok temu i wszystko wskazuje na to, że w kolejnym sezonie - jeśli takowy powstanie - będzie jej jeszcze mniej. Albo wręcz nie będzie jej wcale.

Zdaje sobie z tego sprawę sama aktorka, która w rozmowie z The Hollywood Reporter przyznała, że może już się nie pojawić w serialu.

- To była dla mnie wspaniała okazja, móc opowiedzieć jej historię w 1. sezonie w tak pełny sposób, i cieszę się, że mnie zaproszono z powrotem i pozwolono być częścią 2. sezonu. Nie wiem, czy mogę coś powiedzieć o 3. sezonie. Nie wiem, czy 3. sezon w ogóle będzie. To mógł być ostatni rozdział Hanny, ale musimy poczekać na oficjalne wiadomości - oznajmiła aktorka.

Katherine Langford zdradziła także, że niedawno zakończyła pracę na planie filmu "Spontaneous" i ma dalsze plany, o których na razie nie może mówić. Jak powiedziała, zawsze chętnie wróci do "Trzynastu powodów", bo uwielbia pracować z showrunnerem serialu, Brianem Yorkeyem. Ale nie wie, czy będzie dla niej miejsce.

2. sezon "Trzynastu powodów" pojawił się na Netfliksie 18 maja i na razie zbiera nie najlepsze recenzje (tutaj znajdziecie naszą). Ale to raczej nie będzie mieć znaczenia dla Netfliksa - twórcy zakończyli historię cliffhangerem, więc jeśli tylko oglądalność dopisze, 3. sezon najprawdopodobniej zostanie zamówiony.