Najbardziej oczekiwane serialowe nowości lata 2018

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Sezon letni oznacza kolejny wysyp serialowych nowości. Czekamy m.in. na "Ostre przedmioty" z Amy Adams, nowy serial Ryana Murphy'ego i "Jacka Ryana" z Johnem Krasinskim. A to zaledwie początek!

13. "Marvel's Cloak & Dagger" - premiera 8 czerwca w serwisie ShowMax

Kolejny serial z telewizyjnego uniwersum Marvela to historia Tandy Bowen (pseudonim Dagger) i Tyrone'a Johnsona (Cloak), dwojga nastolatków z różnych środowisk obdarzonych supermocami. Gdy odkrywają, że ich umiejętności łączą się w tajemniczy sposób, zdają sobie sprawę, że razem mogą zdziałać więcej. Sprawy okazują się jednak bardziej złożone, a dodatkowo utrudnia je pojawiające się między bohaterami uczucie.

Nastoletni romans w świecie Marvela nie brzmi może jak serial, na który czekamy z wypiekami na twarzy, ale jeśli dobrze pójdzie, to może sprawdzić się w roli letniego guilty pleasure. Występujący w głównych rolach Olivia Holt i Aubrey Joseph wyglądają na parę, którą moglibyśmy polubić, bardziej osobista historia w świecie superbohaterów też z pewnością ma potencjał – o ile tylko taką będzie.

Zapowiedzi prezentują się nieźle, ale zarazem bardzo poważnie, sugerując, że będzie to produkcja robiona całkiem na serio. Plan wygląda więc na ambitne połączenie nastoletniej dramy z supermocami – czekamy z ostrożnym optymizmem. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA