7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Expanse" (Fot. SyFy)

Amazon oficjalnie przejmuje "The Expanse". Katherine Langford nie wróci w 3. sezonie "Trzynastu powodów". Polski serial "Utraviolet" będzie na Netfliksie. A oprócz tego "Luke Cage" i nie tylko.

1. Amazon oficjalnie przejmuje "The Expanse". Szef Amazona Jeff Bezos ogłosił podczas National Space Society’s International Space Development Conference w Los Angeles, że jego serwis przejmie "The Expanse" i zamówi 4. sezon.

2. Katherine Langford nie wróci w 3. sezonie "Trzynastu powodów". Jeśli powstanie 3. sezon "Trzynastu powodów", to bez Katherine Langford. W rozmowie z "Entertainment Weekly" aktorka powiedziała, że pożegnała Hannę w 13. odcinku 2. sezonu i więcej już się nie pojawi. Ale zawsze będzie kochać tę postać.

3. Idris Elba w netfliksowym "Dzwonniku z Notre Dame". Netflix zamówił filmową adaptację "Dzwonnika z Notre Dame". Idris Elba będzie reżyserem i producentem, a także zagra postać Quasimodo.

4. Polski serial "Utraviolet" będzie na Netfliksie. W serwisie Netflix na całym świecie (w tym także w Polsce) pojawi się "Ultraviolet" - polska produkcja AXN. Na razie nie wiadomo, czy serial będzie mieć 2. sezon.

5. Julia Louis-Dreyfus otrzyma nagrodę Marka Twaina. Julia Louis-Dreyfus dostanie w tym roku nagrodę Marka Twaina za swoje występy komediowe. Zeszłorocznym laureatem jest David Letterman.

6. Kim Cattrall w serialu CBS All Access. Kim Cattrall wcieli się w niezbyt tradycyjną babcię w thrillerze psychologicznym "Tell Me a Story", który tworzy Kevin Williamson ("Pamiętniki wampirów") dla CBS All Access. Serial opowie historie znane z popularnych bajek, ale z mrocznym twistem.

7. Czarny charakter z "Luke'a Cage'a" na ruchomym plakacie. Bushmaster, w którego wcieli się Mustafa Shakir, będzie głównym złoczyńcą w 2. sezonie.

REKLAMA