6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Killing Eve" (Fot. BBC America)

Oglądalność "Obsesji Eve" w USA dalej rośnie. "Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo" w czerwcu w AMC. "Geniusz: Picasso" z wizytą w Polsce. A oprócz tego "Luke Cage" i nie tylko.

1. Oglądalność "Obsesji Eve" w USA dalej rośnie. "Obsesja Eve" telewizji BBC America to jeden z niewielu seriali, które z tygodnia na tydzień ogląda coraz więcej osób. W ciągu siedmiu tygodni oglądalność serialu wzrosła o 47%. Przedostatni odcinek 1. sezonu obejrzało 986 tys. widzów, przed nami już tylko finał.

2. "Hap i Leonard: The Two-Bear Mambo" w czerwcu w Polsce. Trzeci i niestety już ostatni sezon "Hapa i Leonarda" wystartuje w AMC Polska w czwartek 14 czerwca o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze. Scenariusz do sześcioodcinkowego sezonu powstał w oparciu o trzecią książkę z serii o Hapie i Leonardzie zatytułowaną "The Two-Bear Mambo" autorstwa Joego Lansdale’a.

3. "Kraina bezprawia" też wraca do AMC Polska. 3. sezon "Krainy bezprawia" wystartuje w polskim AMC w poniedziałek 18 czerwca o godz. 22:00.

4. "Deadly Class" ma nowego showrunnera. Mick Betancourt ("Shots Fired", "Wicked City") dołączył do grona showrunnerów "Deadly Class", nowego serialu telewizji SyFy. Z ekipy odszedł Adam Targum ("Banshee").

5. Klip z 2. sezonu "Luke'a Cage'a". Serial Netfliksa i Marvela wraca 22 czerwca, a w klipie poniżej możecie zobaczyć, jakim celebrytą w Harlemie jest teraz główny bohater.

6. "Geniusz: Picasso" z wizytą w Polsce. Dziś o godz. 21:00 na kanale National Geographic będziecie mogli zobaczyć "polski" odcinek serialu "Geniusz: Picasso". Słynny malarz w 1948 roku pojawił się w naszym kraju na Światowym Kongresie Intelektualistów w Obronie Pokoju, odwiedził także obóz koncentracyjny w Oświęcimiu.

REKLAMA