"Lucyfer" powraca z dwoma dodatkowymi odcinkami - zobaczcie fragment

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Zanim "Lucyfer" został skasowany, nakręcono dwa dodatkowe odcinki z myślą o 4. sezonie. Premiera jutro, a tymczasem zobaczcie fragment jednego z nich.

Po trzech sezonach telewizja FOX skasowała serial "Lucyfer" i wszystko wskazuje na to, że nie da się go uratować. Choć w akcję #SaveLucifer zaangażował się sam Tom Ellis, odtwórca głównej roli, żadna stacja serialu nie przygarnęła.

Zanim jednak pożegnamy czarującego diabła na zawsze, będziemy mogli obejrzeć jeszcze dwa odcinki, które amerykański FOX wyemituje w poniedziałek 28 maja. Niestety, nie są to odcinki finałowe czy też zamykające jakiekolwiek wątki. To zupełne odrębne historie, które nakręcono z myślą o 4. sezonie.

Pierwszy z nich to "Boo Normal", w którym Lucyfer razem z ekipą badają sprawę morderstwa psychiatry dziecięcego. Tymczasem Ella zastanawia się nad tajemnicą z dzieciństwa, którą ukrywa. W odcinku pojawi się znana z "House'a" Charlyne Yi w roli przyjaciółki Elli, która może być duchem.

Drugi z dodatkowych odcinków "Lucyfera" nosi tytuł "Once Upon a Time". Mama Lucyfera tworzy w nim alternatywny wymiar, w którym główny bohater nigdy nie poznał Chloe. Pojawia się także Neil Gaiman, autor komiksu o Lucyferze, który użycza głosu Bogowi i jest narratorem tej historii. Z kolei reżyserem odcinka jest Kevin Alejandro, serialowy Dan.

Jeden z showrunnerów "Lucyfera", Joe Henderson, zapewnił w rozmowie z TVLine, że te dwa odcinki należą do najlepszych w całym serialu. Poniżej krótki fragment, w którym Dan radzi naszemu diabłu, żeby nie mieszał się w nieswoje sprawy.