Czy to są nasi nowi Rick i Kate? Zapowiedź "Take Two" - nowości od twórców "Castle"

"Take Two" (Fot. ABC)

0

Rachel Bilson jako aktorka grająca policjantkę, która łączy siły z detektywem i zaczyna rozwiązywać prawdziwe kryminalne zagadki - to musi być nowy letni procedural od ABC.

Sam Swift (Rachel Bilson, "Hart of Dixie") to była gwiazda telewizji, której kariera została przerwana, gdy przeszła publiczne załamanie nerwowe i trafiła na odwyk. Teraz chce jednak wrócić, a w zdobyciu nowej roli miałaby jej pomóc... współpraca z prywatnym detektywem, Eddie'em Valetikiem (Eddie Cibrian, "Rosewood"). Ten pracuje wprawdzie sam i nie jest chętny do niańczenia aktorki, ale Sam szybko udowadnia, że jej umiejętności mogą być całkiem przydatne.

Tak prezentuje się fabuła "Take Two" - nowego procedurala ABC, którego twórcami są Terri Edda Miller i Andrew W. Marlowe, wcześniej pracujący przy "Castle". Ich nowe dzieło wygląda zresztą jak kolejny klon serialu z Nathanem Fillionem, więc należy się spodziewać pozbawionej szczególnych ambicji, lekkiej komedii akcji, w sam raz na wakacje. W obsadzie, oprócz Bilson i Cibriana, znaleźli się Aliyah O’Brien ("Bates Motel"), Alice Lee ("Switched at Birth") i Xavier de Guzman.

1. sezon "Take Two" będzie liczył 13 odcinków, premiera w ABC 21 czerwca.