5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

0

Krysten Ritter chce, żeby Jessica Jones stała się superbohaterką w 3. sezonie. James Corden zdradza, kto odmówił udziału w "Carpool Karaoke". Nowy zwiastun "Strange Angel" od CBS All Access. A oprócz tego "Czarodziejki" i nie tylko.

1. Krysten Ritter chce, żeby Jessica Jones stała się superbohaterką w 3. sezonie. Podczas spotkania z fanami na konwencie w Houston, w Teksasie, Krysten Ritter powiedziała, że uwielbia dwa dotychczasowe sezony za to, jak bardzo zagłębiły się w przeszłość Jessiki i w nią samą. Ale w 3. sezonie chciałaby już, żeby jej postać przestała tak bardzo siebie nienawidzić i zaczęła choć trochę wykorzystywać swój potencjał, zmierzając w stronę superbohaterki.

2. James Corden zdradza, kto odmówił udziału w "Carpool Karaoke". James Corden powiedział, że jest taki muzyk, który nie chciał wystąpić w "Carpool Karaoke" - ten muzyk to Bryan Adams, który wyszedł z programu, kiedy zobaczył, o co chodzi.

3. Nowe czarodziejki w rozmowie z TVLine. Aktorki z nowych "Czarodziejek" opowiadają o tym, jak będzie wyglądać serial i kim są ich bohaterki.

4. Nowy zwiastun "Strange Angel" od CBS All Access. Serial o nietypowym naukowcu, który zapoczątkował inżynierię rakietową, startuje 14 czerwca.

5. Zapowiedź 3. sezonu "Queen of the South". Serial wraca 21 czerwca, poniżej zapowiedź 3. sezonu wraz ze streszczeniem 2. sezonu.