Żarty w "Westworld" się skończyły. Zobaczcie zapowiedź 7. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

Stworzyli je na swoje podobieństwo, nie licząc się z konsekwencjami - teraz ludzie zrozumieją, jaki popełnili błąd. Sprawdźcie zwiastun nowego odcinka "Westworld".

Do końca 2. sezonu "Westworld" pozostały 4 odcinki i wszystko wskazuje na to, że tempo i napięcie będą w nich tylko wzrastać. Począwszy od "Les Ecorches", w którym dojdzie do brutalnej konfrontacji Dolores (Evan Rachel Wood) i jej armii z ludźmi z korporacji Delos. Tak przynajmniej wynika ze zwiastuna, w którym kierowane przez bohaterkę hosty wdzierają się do Mesy, siejąc po drodze śmierć i zniszczenie.

Na tym niespodzianki dla pozostałych przy życiu ludzi się jednak nie skończą, co widać po zaskoczonej minie Charlotte Hale (Tessa Thompson), odkrywającej cały magazyn Bernardów (Jeffrey Wrightów). A skoro już przy nim jesteśmy, to wcale nie wydaje się on uradowany słowami Roberta Forda (Anthony Hopkins), że to, co się stanie, nie będzie jego winą. Cóż, może gdyby usłyszał to od kogoś innego, niż wirtualna (?) wersja swojego zmarłego partnera, efekt byłby lepszy.

Poza tym mamy jeszcze m.in. krzyczącą przeraźliwie Maeve (Thandie Newton), wystraszonego Lee (Simon Quarterman) i znacznie mniej pewnego siebie niż zwykle Williama (Ed Harris). Zapowiada się zatem sporych rozmiarów chaos i znaczne przyspieszenie akcji. Jak wyjdzie, zobaczymy w HBO i HBO GO już w najbliższy poniedziałek.

REKLAMA