6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC)

"Poldark" wraca w czerwcu. Będzie 2. sezon "The Split". "Roseanne" ma jeszcze szansę zmartwychwstać. A oprócz tego "The Middle", nowy serial HBO i nie tylko.

1. "Poldark" wraca w czerwcu. 4. sezon "Poldarka" wystartuje w Wielkiej Brytanii 10 czerwca. W nowych odcinkach przeniesiemy się do roku 1796 i zobaczymy, jak Ross robi karierę polityczną oraz broni Kornwalii przed George'em Warlegganem. Tymczasem Demelza nie jest pewna, wobec kogo powinna być lojalna, Elizabeth próbuje wzmocnić swoje małżeństwo, a Morwenna wciąż tkwi w koszmarnym związku z okrutnym pastorem.

2. Będzie 2. sezon "The Split". Telewizja BBC zamówiła 2. sezon prawniczego dramatu "The Split", który zobaczymy w 2019 roku.

3. Czy "Roseanne" może wrócić bez głównej bohaterki? ABC na pewno nie będzie kontynuować "Roseanne", ale to niekoniecznie znaczy, że serial jest skończony. Vulture donosi, że sitcomem jest zainteresowany Michael Caputo, były doradca Donalda Trumpa, który otwiera własną platformę streamingową. Pojawił się także pomysł, że twórcy mogliby przywrócić "Roseanne" bez głównej bohaterki, ale szanse nie są duże. Sama Roseanne Barr oświadczyła, że to jeszcze nie koniec, będzie walczyć i sprawdzi, jakie są jej opcje.

Pojawił się także tweet Donalda Trumpa, który jest zdziwiony, że ABC jego nie przeprosiło za okropne rzeczy, jakie padły na antenie tej stacji na jego temat.

4. Tymczasem Netflix ma propozycję, co oglądać zamiast "Roseanne". Sitcom o rodzinie z klasy pracującej, który dotyka kwestii społecznych? Netflix ma taki serial:

5. ABC zastanawia się nad spin-offem "The Middle". To na razie nieoficjalna wiadomość: ABC rozważa zamówienie spin-offu "The Middle", którego bohaterką byłaby Sue, córka Hecków, grana przez Eden Sher.

6. HBO zamawia serial scenarzystek "Pozostawionych". "You Know You Want This" - taki tytuł nosi nowa serialowa antologia o seksie, płci i poczuciu siły, którą piszą Carly Wray i Lila Byock, scenarzystki "Pozostawionych".

REKLAMA