5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

4. sezon "Better Call Saul" w sierpniu. W sierpniu wystartuje także "Lodge 49", nowy serial AMC. "Unbreakable Kimmy Schmidt" wróci w styczniu. A oprócz tego "Roseanne" i nie tylko.

1. Nowy sezon "Better Call Saul" w sierpniu. Telewizja AMC ogłosiła, że "Better Call Saul" wróci 6 sierpnia. W 4. sezonie zobaczymy przemianę Jimmy'ego w Saula Goodmana. Po dramatycznych wydarzeniach z finału poprzedniej serii, Jimmy wpada coraz głębiej w świat przestępczości, co ma nie najlepszy wpływ na jego związek z Kim, walczącą w sądzie z Howardem. Mike jest coraz bardziej związany z Madrigalem, zaś upadek Hectora wpływa zarówno na kartel, jak i plany Gusa oraz Nacho.

bettercallsaul57899

better-call-saul-02

2. W sierpniu wystartuje także "Lodge 49". Tego samego dnia premierę będzie mieć "Lodge 49", osadzona w Kalifornii opowieść o byłym surferze (Wyatt Russell), który nie wie, co ze sobą zrobić, po tym jak umiera jego ojciec, a rodzinny biznes się rozpada. Facet spotyka na swojej drodze sprzedawcę (Brent Jennings) i zarazem członka bractwa, które pokaże mu świat "taniego piwa, łatwego koleżeństwa i obietnicę odkrycia tajemnic, które mogą - albo i nie - pomóc mu odzyskać utraconą idyllę".

3. "Unbreakable Kimmy Schmidt" wróci w styczniu. Netflix ogłosił, że druga część 4. sezonu "Unbreakable Kimmy Schmidt" pojawi się w serwisie 25 stycznia. Nie ma oficjalnych wiadomości o filmie kończącym całą historię, ale twórca serialu mówi, że cały czas jest taki plan.

4. John Goodman o skasowaniu "Roseanne". Aktor, poproszony o komentarz na temat zachowania Roseanne Barr i skasowania serialu, oznajmił, że woli "nie powiedzieć nic, niż narobić więcej kłopotów". Twittera nie czyta, a straconej szansy na nagrodę Emmy też mu nie szkoda, bo "jeśli nie dostał żadnej do tej pory, to już nie dostanie".

5. Matt LeBlanc odejdzie z "Top Gear". Matt LeBlanc planuje opuścić "Top Gear" pod koniec roku, po nowym sezonie.

REKLAMA