Romanse, dramaty i polityka. "Poldark" - zobaczcie zwiastuny 4. sezonu

"Poldark" (Fot. BBC One)

Już za tydzień powraca "Poldark" - kostiumowa opowieść o romansach, zdradach i historycznych wichrach losu w pięknej oprawie. Zobaczcie, co nas czeka w 4. sezonie.

BBC zapowiedziało brytyjską premierę 4. sezonu serialu "Poldark" na 10 czerwca, wypuściło także pierwsze zwiastuny i krótki fragment nowego odcinka. Mamy w nich zapowiedź kolejnych zawirowań w Kornwalii, jak również w życiu Rossa (Aidan Turner) i Demelzy (Eleanor Tomlinson). W tym sezonie do tysiąca rożnych dramatów dołączy polityka z prawdziwego zdarzenia.

W nowych odcinkach serialu opartego na książkach Winstona Grahama przeniesiemy się do 1796 roku. Ross broni Kornwalii przed zakusami George'a Warleggana (Jack Farthing) i ryzykuje wszystko, co dla niego najdroższe, decydując się na karierę polityczną, prowadzącą aż do stolicy. Tymczasem Demelza nie jest pewna, czy powinna pozostać lojalna wobec męża, Elizabeth (Heida Reed) próbuje wzmocnić swoje małżeństwo, a Morwenna (Ellise Chappell) wciąż tkwi w koszmarnym związku z okrutnym pastorem Ossie'em Whitworthem (Christian Brassington).

Wśród atrakcji, jakie nas czekają, są także kolejne zamieszki i zabójstwo kupca, w które zdają się być zamieszani bracia Demelzy, Sam i Drake (Tom York i Harry Richardson). I wszystko wskazuje na to, że Ross nie będzie w stanie im pomóc.

REKLAMA