7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ghosted" (Fot. FOX)

"Ghosted" wraca z nowymi odcinkami. Oglądalność "Obsesji Eve" rosła do samego końca. Jamie Dornan zagra w nowym miniserialu twórcy "The Fall". Benedict Cumberbatch uratował ofiarę napadu w Londynie.

1. "Ghosted" wraca z nowymi odcinkami. FOX przerwał emisję "Ghosted" w styczniu, ale teraz serial powróci z nowymi odcinkami. Zostaną one pokazane w niedziele pomiędzy 10 i 24 czerwca. Serial wciąż nie jest skasowany i ma szansę dostać zamówienie na 2. sezon. W 1. sezonie notował dobrą oglądalność, jednak FOX nie był z niego do końca zadowolony, dlatego w trakcie sezonu zmieniono showrunnera. Odcinki stworzone przez nowego showrunnera - Paula Liebersteina z "The Office" - miały zostać pokazane w marcu, ale przerwa w emisji się przedłużyła ze względu na to, że wrócił "Brooklyn 9-9".

2. Oglądalność "Obsesji Eve" rosła do samego końca. Finał serialu BBC America obejrzało 1,25 mln amerykańskich widzów, podczas gdy poprzedni odcinek - 986 tys. W porównaniu z premierą oglądalność serialu wzrosła w trakcie sezonu o 86%.

3. Finał 2. sezonu "Brockmire" przesunięty. Dwa ostatnie odcinki 2. sezonu "Brockmire" zostaną pokazane 13 i 20 czerwca. W międzyczasie Jim Brockmire ma tweetować na żywo finał NBA pomiędzy Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers.

4. Hailee Steinfeld zagra Emily Dickinson w serialu Apple. Hailee Steinfeld wcieli się w główną bohaterkę w serialu komediowym "Dickinson", opowiadającą o dorastaniu XIX-wiecznej poetki Emily Dickinson. Serial pisze Alena Smith ("The Affair"), z kolei David Gordon Green ("Vice Principals") produkuje i reżyseruje.

5. Showrunner "Last Man Standing" powraca do serialowej ekipy. "Last Man Standing" powróci jesienią na antenie FOX-a i Kevin Abbott dalej będzie prowadzić produkcję, tak jak przez ostatnie dwa lata kiedy serial był w ABC.

6. Jamie Dornan w nowym miniserialu twórcy "The Fall". Jamie Dornan zagra jedną z głównych ról w 3-częściowej adaptacji książki "Death and Nightingales" irlandzkiego pisarza Eugene'a McCabe'a. "Death and Nightingales" to opowieść o miłości, zdradzie, oszustwie i zemście, osadzona w 1885 roku. Wszystko zaczyna się, kiedy w 25. urodziny Beth Winters (Ann Skelly) decyduje się uciec z domu z czarującym Liamem Wardem (Dornan) i tym samym opuścić swojego ojczyma (Matthew Rhys), z którym ma skomplikowaną relację.

7. Benedict Cumberbatch uratował ofiarę napadu w Londynie. Benedict Cumberbatch uratował londyńskiego rowerzystę, na którego napadło czterech facetów. Aktor jechał taksówką i kiedy zobaczył, co się dzieje, wypadł z auta i zaczął krzyczeć, żeby zostawili go w spokoju. Kierowca taksówki stwierdził, że to było jak zobaczenie Sherlocka Holmesa w akcji. "Ja złapałem jednego chłopaka, a Benedict drugiego. Wyglądało to jakby wiedział dokładnie, co robił. Był naprawdę odważny. Zrobił większość roboty, prawdę mówiąc" - opisywał mężczyzna w rozmowie z "The Sun".

REKLAMA