8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Foster" (Fot. BBC)

Powstanie francuska wersja "Doktor Foster". Kanadyjczycy przejęli serialowy spin-off "Bad Boys". "Komisarz Maigret" skasowany. A oprócz tego "Queen of the South", "Get Shorty", a także... "Kajko i Kokosz".

1. Powstanie francuska wersja "Doktor Foster". We francuskim remake'u serialu BBC główną rolę - żony, która dowiaduje się, że mąż ją zdradza - zagra Claire Keim. Serial będzie nosić tytuł "Infidéle" (czyli "Niewierny").

2. Kanadyjczycy przejęli serialowy spin-off "Bad Boys". Serial "L.A.'s Finest" z Gabrielle Union i Jessicą Albą został przejęty przez kanadyjskie Bell Media i dostał zamówienie na 13 odcinków. Z serialu wcześniej zrezygnowało NBC, prawdopodobnie ze względu na wysokie koszty - sam pilot kosztował 12 mln dolarów.

3. Powstanie serial animowany "Kajko i Kokosz". Warszawskie studio animacji EGo FILM stworzy serial na podstawie komiksu "Kajko i Kokosz". Umowę w tej sprawie podpisało z Fundacją Kreska im. Janusza Christy, która zajmuje się promowaniem sztuki artysty. W planach są 52 odcinki.

4. Kelsey Grammer dołącza do obsady "Proven Innocent". W nowym dramacie prawniczym FOX-a Grammer zastąpi Briana D'Arcy'ego Jamesa w roli prokuratora, który nie chce odpuścić głównej bohaterce. James ma szansę pojawić się w innej roli, bo jego występ podobał się twórcom serialu.

5. "Komisarz Maigret" skasowany. Telewizja ITV zakończyła produkcję z Rowanem Atkinsonem po dwóch sezonach, z których każdy miał dwa odcinki.

6. JoAnna Garcia Swisher w obsadzie "Dan the Weatherman". JoAnna Garcia Swisher zastąpi Ashley Williams ("How I Met Your Mother") w jednej z głównych ról w komedii "Dan the Weatherman". Serial nie dostał zamówienia od telewizji FOX podczas upfrontów, ale ma jeszcze szansę.

7. Alfonso Herrera pojawi się w "Queen of the South". Znany z "Egzorcysty" Alfonso Herrera zagra zabójcę do wynajęcia, który jest członkiem organizacji Jimenezów, w 3. sezonie "Queen of the South".

8. Raymond Cruz w 2. sezonie "Get Shorty". Raymond Cruz dostał rolę powracającą w 2. sezonie "Get Shorty". Wcieli się w brutalnego lidera więziennego gangu, na którego wszyscy mówią Swayze, bo ubiera się i chodzi jak Patrick Swayze.

REKLAMA