12 nowych seriali, które będziemy oglądać w czerwcu

"Dietland" (Fot. AMC)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

W czerwcu Ryan Murphy zabierze nas na bal, Julianna Margulies zacznie prowadzić pismo o modzie, a Kevin Costner znów założy kowbojski kapelusz. Oto nowe seriale, których premiera jest zaplanowana na ten miesiąc.

"Pose" - premiera 3 czerwca w USA

Osadzony w latach 80. serial muzyczny Ryana Murphy'ego, Brada Falchuka i Steve'a Canalsa, opowiadający o tym, jak w Nowym Jorku narodziła się subkultura LGBTQ zwana ball culture i jak wyglądało społeczeństwo w tamtych czasach. W "Pose" poznamy artystów, świat bogaczy w stylu Donalda Trumpa i mnóstwo osób transgenderowych. Zobaczymy imprezy zwane balami i vogueing.

Evan Peters i Kate Mara wcielą się w Stana i Patty, młodą parę z New Jersey. Stan, którego przyciąga ta niezwykła kultura, zakocha się w transgenderowej bohaterce o imieniu Angel (Indya Moore). W roli szefa Stana, finansowego króla o imieniu Matt pojawi się James Van Der Beek. W serialu ostatecznie nie ma Tatiany Maslany, której rolę nauczycielki tańca Murphy zdecydował się całkiem przepisać i oddać Charlayne Woodard z "Pozostawionych".

Ponadto "Pose" jest warte uwagi ze względu na największą obsadę transgenderową, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w serialu telewizyjnym. Znajdują się w niej MJ Rodriguez, Indya Moore, Dominique Jackson, Hailie Sahar i Angelica Ross. W ekipie serialu jest także laureat nagrody Tony Billy Porter oraz debiutujący w telewizji Ryan Jamaal Swain i Dyllon Burnside.

Serial już wystartował w USA, a polskiej daty premiery na razie niestety nie ma.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA