12 nowych seriali, które będziemy oglądać w czerwcu

"Dietland" (Fot. AMC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Sukcesja" - premiera 4 czerwca w Polsce w HBO i HBO GO

Nowy serial HBO to historia fikcyjnej nowojorskiej rodziny Royów, czyli Logana Roya (Brian Cox) i czworga jego dorosłych dzieci, do których należy gigantyczna korporacja medialna. Rodzinna saga o władzy, wielkiej kasie i walce o wpływy zaczyna się w momencie, kiedy młodsze pokolenie próbuje przejąć część odpowiedzialności swojego ojca, który jest nie tylko głową rodziny, ale także firmy.

Są w tej rodzinie zarówno osoby ostro walczące o swój kawałek medialnego tortu, jak i tacy, których interesuje kariera w polityce, imprezowanie albo spokojne życie na drugim końcu kraju. Napięcia i tarcia rodzinne wzmagają się, gdy na imprezie urodzinowej Logana dochodzi do kłótni i zaczyna się walka o władzę – między ojcem a synem, a także między samym rodzeństwem.

Serial będzie liczyć 10 odcinków, w których pojawią Jeremy Strong, Kieran Culkin, Sarah Snook i Alan Ruck jako dzieci Logana, Hiam Abbass jako jego żona, a oprócz tego także Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, Natalie Gold, Peter Friedman i Rob Yang. Twórcą "Sukcesji" jest Jesse Armstrong ("Zapętleni"). Pilot został napisany przez Armstronga i wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Adama McKaya ("Big Short").

Pierwszy odcinek "Sukcesji" już jest dostępny na HBO GO, kolejne odcinki co tydzień w poniedziałki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12