7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

Wiemy, kto zastąpi Gillian Anderson w "American Gods". Koniec "Shadowhunters" po trzech sezonach. Pogrzeb na zdjęciach z "The Originals". A oprócz tego "Luke Cage", "The Ranch" i nie tylko.

1. Nowe twarze w "American Gods" - w tym następczyni Gillian Anderson. Kahyun Kim ("Austin & Ally") pojawi się w 2. sezonie "American Gods" jako nowa Media - postać, którą w 1. sezonie grała Gillian Anderson. Podczas gdy poprzednia wersja tej bogini reprezentowała znaczenie popkultury w życiu Amerykanów, ta będzie skupiać się na social mediach. Do obsady serialu dołączą także znany z "Rescue Me" Dean Winters (jako Mr. Town) i kanadyjska aktorka Devery Jacobs (jako Sam Black Crow).

2. "Younger" z zamówieniem na 6. sezon. Telewizja TV Land zamówiła 6. sezon serialu "Younger" z Sutton Foster w roli głównej.

3. Koniec "Shadowhunters" po trzech sezonach. Telewizja Freeform postanowiła zakończyć "Shadowhunters" po trzech sezonach. Zamówiono dodatkowo dwugodzinny odcinek finałowy, który obejmie wydarzenia z ostatniej, szóstej książki. Finałowa seria 3B - "Shadowhunters: The Final Hunt" - którą zobaczymy wiosną 2019 roku, będzie więc składała się z 12 odcinków.

4. Pogrzeb na zdjęciach z "The Originals". W tym tygodniu fanów wampirzych opowieści czeka bardzo emocjonalny pogrzeb - zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. "Greenleaf" wraca z 3. sezonem. Podwójna premiera 3. sezonu "Greenleaf" zaplanowana została na 28-29 sierpnia. W obsadzie gościnnie pojawią się Beau Bridges i Iyanla Vanzant.

6. Zwiastun 5. części "The Ranch". Serial wraca 15 czerwcu i pojawi się w nim jeszcze Danny Masterson (choć ze zwiastuna jest prawie całkiem wycięty).

7. Misty i Colleen w klipie z 2. sezonu "Luke'a Cage'a". Serial Netfliksa i Marvela wraca 22 czerwca, a tymczasem możecie zobaczyć scenę walki z obiema paniami w roli głównej.

REKLAMA