W "Westworld" pora na zabawę w Indian. Zobaczcie zapowiedź 8. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

W kolejnym odcinku "Westworld" poznamy bliżej tajemniczy Lud Ducha i jego przywódcę. Zobaczcie zwiastun, a w nim park widziany z zupełnie nowej perspektywy.

Po wybuchowym 7. odcinku, tym razem w "Westworld" powinno być trochę spokojniej. Tak przynajmniej wynika z zapowiedzi, która w całości skupia się na bohaterze zwanym Akecheta (Zahn McClarnon). Przywódca indiańskiego Ludu Ducha pojawiał się już wprawdzie w tym sezonie, ale wiemy o nim bardzo mało, nie mając pojęcia, jaką dokładnie rolę odgrywają on i jego plemię w aktualnej rozgrywce.

"Kiksuya" (tytuł oznacza "pamiętaj" w języku lakota) powinno zatem udzielić odpowiedzi na kilka pytań, cofając się w przeszłość, w której poznamy losy Akechety przed i po buncie maszyn w parku. Zwiastun wyraźnie sugeruje, że jest to jeden z hostów, które zdołały się przebudzić, co może wyjaśniać jego relację z Maeve (Thandie Newton) - zwłaszcza że podobnie jak ona, stracił kogoś bliskiego. Może więc szykuje nam się sojusz między tą dwójką?

Nie jest to wykluczone, bo Maeve pojawia się na krótką chwilę pod koniec zapowiedzi, w przeciwieństwie do pozostałych bohaterów, których nie ma tutaj w ogóle. Całkiem możliwe zatem, że nieco odpoczniemy od Dolores, Bernarda i reszty - w sumie nie mam nic przeciwko.

"Westworld" możecie oglądać w HBO GO, nowe odcinki co poniedziałek.

REKLAMA