Witaj w domu, Jesse. "Preacher" - zobaczcie pełny zwiastun 3. sezonu

"Preacher" (Fot. AMC)

Powrót do domu to gwarancja pięknych wspomnień? Nie w przypadku Jessego Custera. Sprawdźcie, co czeka kaznodzieję z Teksasu i jego przyjaciół w 3. sezonie "Preachera".

Jak na pewno pamiętacie, 2. sezon "Preachera" skończył się w dramatycznych okolicznościach po tym, jak Jesse (Dominic Cooper) i Cassidy (Joseph Gilgun) nie zdołali uratować Tulip (Ruth Negga) przed śmiercią. Dla bohaterki wciąż jednak jest nadzieja, a wiąże się ona z przeszłością naszego kaznodziei i miejscem zwanym Angelville.

Tam właśnie wyruszymy w 3. sezonie serialu, w którym Jesse będzie zmuszony zwrócić się o pomoc do swojej babki - Marie L'Angell (Betty Buckley) - i zapłacić za nią zapewne bardzo wysoką cenę. A na tym problemy bohatera się nie skończą, bo na jego drodze wciąż stoją Herr Starr (Pip Torrens) i organizacja Graal, a on sam aktualnie nie posiada swoich mocy oraz kawałka duszy. No nie brzmi to jak sielanka.

Tak samo wygląda w zwiastunie, który miesza ze sobą groteskową przemoc i czarny humor w typowym dla "Preachera" stylu. Szalonych atrakcji na pewno więc nie zabraknie, podobnie jak znajomych postaci, bo oprócz trójki głównych bohaterów możemy się spodziewać również powrotu Świętego od Morderców (Graham McTavish), Arseface'a (Ian Colletti) i Hitlera (Noah Taylor). W obsadzie znajdują się również Jeremy Childs jako Jody, Colin Cunningham jako T.C. i Jonny Coyne w roli Wszechojca D'Aronique.

Premiera 3. sezonu "Preachera" w Stanach 24 czerwca.

REKLAMA