8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Roseanne" (Fot. ABC)

Spin-off "Roseanne" coraz bliżej. Danielle Campbell w obsadzie "Tell Me a Story". Joss Whedon współtworzy komedię detektywistyczną dla Freeform. A oprócz tego nowy serial HBO i nie tylko.

1. Danielle Campbell w obsadzie "Tell Me a Story". Znana z "The Originals" Danielle Campbell dostała jedną z głównych ról w nowym serialu Kevina Williamsona, który powstaje dla CBS All Access. "Tell Me a Story" będzie uwspółcześnioną wersją znanych bajek, a Campbell wcieli się w dziewczynę, która zaczęła się buntować, po tym jak straciła mamę. Teraz przeprowadzi się z tatą z Oakland do Nowego Jorku i będzie w centrum serialowych wydarzeń. W roli jej babci zobaczymy Kim Catrall.

2. Spin-off "Roseanne" coraz bliżej. Deadline donosi, że trwają rozmowy na temat spin-offu "Roseanne" i że szanse na niego rosną. Bohaterką miałaby być Darlene, córka Roseanne, grana przez Sarę Gilbert. Tymczasem aktorka ze łzami w oczach powiedziała w "The Talk", że wspiera decyzję ABC o skasowaniu "Roseanne", choć jest jej przykro z powodu ludzi, którzy stracili pracę.

3. Nowy serial HBO "Euphoria" kompletuje obsadę. Główną rolę w pilocie nowego serialu o nastolatkach, opartego na izraelskim formacie, zagra Zendaya. W "Euphorii" wystąpią także Storm Reid, Maude Apatow, Astro i Eric Dane. Serial skupiać się będzie na trudnych aspektach dorastania, jak seks, narkotyki, poszukiwanie tożsamości i różnego rodzaju traumy, ale także opowiadać będzie o przyjaźni i miłości. Grana przez Zendayę bohaterka będzie uzależnioną od narkotyków 17-letnią dziewczyną.

4. Joss Whedon współtworzy komedię detektywistyczną dla Freeform. Joss Whedon będzie jednym z producentów czarnej komedii telewizji Freeform, której obecny tytuł brzmi "Pippa Smith: Grown-Up Detective". Bohaterką jest dwudziestokilkuletnia kobieta, która grała agentkę w telewizji, kiedy była dzieckiem. Teraz "jest na to za stara", ale najwyraźniej wciąż to lubi i będzie rozwiązywać zagadki, jednocześnie zmagając się z bałaganem w życiu prywatnym. Współtwórcami seriali są także Rebecca Drysdale ("Key and Peele") i Siobhan Thompson (CollegeHumor).

5. Najnowszy sezon "Czarno to widzę" w FOX Comedy. Premiera 4. sezonu "Czarno to widzę" ("Black-ish") zaplanowana jest na sobotę 9 czerwca o godz. 09:50. Od razu będziecie mogli zobaczyć 5 odcinków naraz.

6. Keiynan Lonsdale nie wróci w stałej obsadzie "Legends of Tomorrow". Keiynan Lonsdale nie będzie w stałej obsadzie 4. sezonu "Legends of Tomorrow". Tymczasem promocję do stałej obsady dostali Matt Ryan (Constantine) i Jes Macallan (Ava).

7. Grace Byers dołącza do obsady "The Gifted". Znana z "Empire" aktorka będzie w stałej obsadzie 2. sezonu "The Gifted". Jej postać dołączy do grupki głównych bohaterów.

8. Powstanie 3. sezon serialu "3%". Brazylijska produkcja Netfliksa wróci z 3. sezonem w 2019 roku.

REKLAMA