Mroczne sekrety małego miasteczka. "Ostre przedmioty" - pełny zwiastun nowego serialu HBO

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

0

Te wakacje spędzimy w towarzystwie Amy Adams, która zagra reporterkę zajmującą się sprawą makabrycznej zbrodni w rodzinnym mieście. Zobaczcie pełny zwiastun "Ostrych przedmiotów".

Amy Adams w roli głównej, reżyser "Wielkich kłamstewek" - Jean-Marc Vallée - za kamerą, a jako showrunnerka Marti Noxon, scenarzystka m.in. "Buffy", "Mad Men" i "UnReal". Z taką ekipą za sterami "Ostre przedmioty" musiały zostać naszą najbardziej oczekiwaną serialową nowością tego lata. Wypuszczony właśnie przez HBO pełny zwiastun sprawił, że na premierę czekamy z jeszcze większą niecierpliwością.

"Ostre przedmioty" to ekranizacja powieści Gillian Flynn ("Zaginiona dziewczyna"), w której poznamy Camille Preaker (Adams) - dziennikarkę wracającą do rodzinnego miasteczka w Missouri, by przygotować materiał o zabójstwie dwóch dziewczynek. Sprawa przybierze dla niej osobisty wymiar, gdy na jaw zaczną wychodzić jej własne problemy i mroczne tajemnice z przeszłości.

W rolę matki Camille, Adorę, wcieli się Patricia Clarkson i jak widać po zwiastunie, relacje między nimi będą dalekie od normalnych. Ponadto w w zapowiedzi możemy zobaczyć Elizę Scanlen w roli Ammy, przyrodniej siostry Camille, oraz Chrisa Messinę jako zajmującego się sprawą zabójstw detektywa Richarda Willisa. W obsadzie znajdują się również Elizabeth Perkins, Madison Davenport, Matt Craven i Taylor John Smith.

Premiera "Ostrych przedmiotów" w HBO 9 lipca. Całość będzie liczyć 8 odcinków.