Khal Drogo i Daenerys na Żelaznym Tronie? Emilia Clarke i Jason Momoa pasują tam idealnie!

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Tęsknicie za Khalem Drogo i jego khaleesi? Jason Momoa i Emilia Clarke również, więc spotykając się ponownie, nie odmówili sobie kilku absolutnie uroczych fotek.

Choć khala Drogo już od dawna nie ma w "Grze o tron", Jason Momoa wciąż pozostaje bardzo blisko związany z serialową ekipą. Nie mogło go więc zabraknąć na imprezie, gdzie wszyscy świętowali powoli zbliżające się ku końcowi zdjęcia do 8. sezonu produkcji HBO. Przy tej właśnie okazji doszło do ponownego spotkania aktora z Emilią Clarke, co obydwoje uczcili wspólnymi zdjęciami, a my utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to jedna z naszych ulubionych ekranowych par.

I nieważne, że to, co najwyraźniej miało być próbą odwzorowania słynnej sceny z "Dirty Dancing", skończyło się ze średnim powodzeniem - doceniamy wysiłek i odwagę (jak przyznała Emilia Clarke, wspartą alkoholem). Skoro w serialu nie ma szans, by ujrzeć Daenerys i khala Drogo zasiadających wspólnie na Żelaznym Tronie, to dobrze mieć chociaż taki zamiennik.

A jeśli wydaje Wam się, że obecność Jasona Momoy na serialowej imprezie może świadczyć o jego powrocie do "Gry o tron", to sam aktor rozwiał wątpliwości, pisząc, że tylko świętuje wspólnie z przyjaciółmi. I jak widać na zdjęciach (więcej znajdziecie na Instagramie), świetnie się przy tym bawi.

REKLAMA