6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Powstanie escape room w stylu "Sherlocka". Twórca "Arrested Development" komentuje incydent na planie. Pojawiły się zdjęcia z planu "Watchmen". A oprócz tego "Nashville", "Take Two" i nie tylko.

1. Powstanie escape room w stylu "Sherlocka". W październiku w Londynie zostanie otwarty escape room "Sherlock: The Game Is Now". Stworzą go producenci serialu BBC - Steven Moffat, Mark Gatiss i Sue Vertue - razem z firmą Time Run. Gracze dostaną do rozgryzienia łamigłówki audio i wideo, nagrane przez obsadę, a także wskazówki pochodzące z serialu.

2. Twórca "Arrested Development" komentuje incydent na planie. Mitch Hurwitz powiedział, że wiedział o incydencie z udziałem Jeffreya Tambora i Jessiki Walter, ale nie zdawał sobie sprawy, jak bardzo nieprzyjemne to było dla niej. Twórca "Arrested Development" nie widział całej sytuacji, a to, co widział, wydawało mu się mniej znaczące, niż było naprawdę.

3. Pojawiły się zdjęcia z planu "Watchmen" w Georgii. Zdjęcia są nieoficjalne, znajdziecie je tutaj i tutaj. Możecie zobaczyć m.in. Dona Johnsona w kostiumie - na tej podstawie pojawiły się spekulacje, kim może być jego postać.

4. Zapowiedź finałowych odcinków "Nashville". Finałowa seria "Nashville" startuje dzisiaj w USA, a w zwiastunie macie przedsmak dramatów, które nas jeszcze czekają.

5. Teaser "Manifestu" - nowego serialu NBC. A w nim pytanie, co się tu dzieje:

6. Pełny zwiastun serialu "Take Two". Procedural twórców "Castle" z Rachel Bilson i Eddie'em Cibrianem startuje 21 czerwca.

REKLAMA