Nikt nie lubi Katherine Heigl. Zwiastun 8. sezonu "Suits" z nową serialową prawniczką

"Suits" (Fot. USA Network)

Katherine Heigl dołącza od lipca do obsady "Suits", a jej postać najwyraźniej nie będzie należała do najbardziej lubianych. Zobaczcie, jak wszyscy po kolei mają problem z nową prawniczką.

Po tym jak Patrick J. Adams i Meghan Markle opuścili "Suits" w finale 7. sezonu, układ sił w serialu trochę się zmieni. W Specter Litt nastąpi przetasowanie, a jego częścią będzie niejaka Samantha Wheeler (Katherine Heigl), zasadnicza prawniczka, która nie chce, aby ją nazywać Sam, i ma bardzo mocno sprecyzowane oczekiwania co do swojej kariery w firmie. Samantha chce być partnerką, której nazwisko będzie na drzwiach - i oczekuje, że stanie się to przed końcem roku.

I z pewnością nie będzie to najłatwiejsze zadanie na świecie - nie tylko dla niej, ale i dla wszystkich dookoła. W nowym zwiastunie 8. sezonu "Suits" Harvey w pewnym momencie mówi do niej ostro: "Nie potrzebuję twojej pomocy, trzymaj się z daleka od moich klientów". Louis z kolei przypomina jej: "Masz reputację, że zrobisz wszystko, żeby dostać to, czego chcesz". Samantha daje też popalić Donnie i innym bohaterom.

Katherine Heigl w rozmowie z "Entertainment Weekly" określiła swoją bohaterkę mianem osoby enigmatycznej i nieposkromionej - takiej, która po prostu sięga po to, czego chce. Zwykle ludzie mają z tym problem i tak też będzie tutaj. "Ona dobrze się bawi, zadzierając ze wszystkimi. A ich to bawi trochę mniej - przynajmniej na razie" - mówi Heigl, dodając, że będzie trochę tarć pomiędzy jej bohaterką a Harveyem Specterem.

Interesująca będzie także relacja Samanthy i Donny, która zawsze była przekonana, że potrafi rozszyfrować każdego. "Fakt, że Donna nie potrafi rozgryźć Samanthy, to naprawdę świetna sprawa do zagrania. Nasza pierwsza wspólna scena była właśnie taka - ona próbowała rozgryźć Samanthę, a Samantha nie ułatwiała jej zadania" - opowiada Heigl.

"Suits" wraca z 8. sezonem 18 lipca i wtedy będziemy mieli okazję przekonać się, czy zgadzamy się z Katherine Heigl, która uwielbia swoją postać za to, że dokładnie wie, czego chce w życiu.

REKLAMA