Ekipa "Shameless" dziękuje fanom i zapowiada 9. sezon - znamy datę premiery i opis

"Shameless" (Fot. Showtime)

0

"Shameless" może się już pochwalić już kilkuletnim stażem, ale to nie koniec. Serial wraca we wrześniu z 9. sezonem, co zapowiedziano w emocjonalnym materiale wideo.

Przez lata "Shameless" miewało lepsze i gorsze chwile, ale 8 sezonów to dość czasu, by związać się emocjonalnie z bohaterami - nawet tak szalonymi, jak rodzina Gallagherów. Spróbujcie się więc nie wzruszyć, oglądając złożone z nostalgicznych ujęć wideo, na którym Emmy Rossum (Fiona) i Shanola Hampton (V) dziękują fanom za wszystkie wspólne lata, zapowiadając jednocześnie kolejny sezon. Nam się nie udało.

9. sezon "Shameless", w którym znajdzie się setny odcinek serialu, zadebiutuje w Showtime 9 września. Wraz z datą premiery pojawił się też opis tego, co czeka bohaterów.

Frank dostrzega możliwość zarobku podczas kampanii wyborczej i zostaje przedstawicielem klasy robotniczej z South Side. Fiona próbuje iść za ciosem po sukcesie z kamienicą i podejmuje kosztowne ryzyko, by przebić się do wyższej warstwy społecznej. Lip zmaga się z wyzwaniami życia w trzeźwości, opiekując się jednocześnie siostrzenicą Eddie - Xan.

Ian odpowiada za konsekwencje swoich czynów, podczas gdy kościół gejowskiego Jezusa obiera destrukcyjny kierunek. Debbie walczy o równą płacę i zmaga się z nękaniem, a wysiłki uświadamiają jej coś nieoczekiwanego. Carl pragnie dostać się do West Point i szykuje się do życia kadeta. Liam musi przystosować się do przetrwania poza murami prywatnej szkoły. Kevin i V łączą wychowywanie dzieci z prowadzeniem Alibi, próbując przekształcić bar w świadomy społecznie biznes.