Melancholijny Jim Carrey w zwiastunie "Kidding" - nowego serialu stacji Showtime

"Kidding" (Fot. Showtime)

0

"Kidding" to historia gwiazdy telewizyjnego show dla dzieci, w której Jim Carrey po raz kolejny pokaże swoje poważniejsze oblicze. Zobaczcie pełen depresyjnego uroku zwiastun.

Jeff Pickles (Jim Carrey) to prowadzący telewizyjnego programu dla dzieci, w którym za pomocą marionetek tłumaczy najmłodszym, że liczy się to, co mają w środku, a uśmiech to najpiękniejszy podarunek, jakim można obdarzyć drugiego człowieka. Biorąc pod uwagę urzekającą osobowość bohatera, nic dziwnego, że jest prawdziwą ikoną i ulubieńcem publiczności.

Jak to jednak często bywa, ekranowe uśmiechy skrywają znacznie bardziej skomplikowaną rzeczywistość. W tej Jeff ma problemy rodzinne, bo zostawiła go żona (Judy Greer), a syn uznaje go za mięczaka. Czy te przyziemne kłopoty da się pogodzić z wizerunkiem pogodnego faceta z telewizji? Odpowiedź poznamy w "Kidding", którego zwiastun zapowiada utrzymany w melancholijnym tonie, słodko-gorzki komediodramat.

Twórcą serialu jest Dave Holstein ("Weeds", "I'm Dying Up Here"), a w obsadzie znajdują się również m.in. Frank Langella i Catherine Keener. A jeśli podczas oglądania zwiastuna przychodzi Wam do głowy film "Zakochany bez pamięci", to całkiem słusznie - jego reżyser, Michel Gondry, jest tu producentem wykonawczym i osobiście wyreżyserował kilka odcinków.

Premiera "Kidding" w Showtime 9 września.