7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sandra Oh mówi, czy mamy szansę ją jeszcze zobaczyć w "Chirurgach". "People of Earth" skasowane. "Orange Is the New Black" na warszawskiej Paradzie Równości. A oprócz tego "Mayans MC", "Luke Cage" i nie tylko.

1. Sandra Oh mówi, czy mamy szansę ją jeszcze zobaczyć w "Chirurgach". "Często jestem o to pytana, a odpowiedź jest zawsze tak naprawdę oparta na tym, jak się czuję danego dnia. I dzisiaj brzmi ona: nie" - powiedziała Sandra Oh, zapytana, czy jest szansa, że zobaczymy ją jeszcze w roli Cristiny w "Chirurgach". Tuż po tym jak odeszła z serialu w 2013 roku, aktorka mówiła, że chętnie pojawi się w finale serialu.

2. "People of Earth" skasowane. Serial miał już zamówienie na 3. sezon, ale telewizja TBS postanowiła je cofnąć. Twórca serialu David Jenkins napisał na Twitterze, że choć 3. sezon "People of Earth" został już napisany, ostatecznie nie dojdzie do skutku.

3. Znamy tytuły odcinków 2. sezonu "Luke'a Cage'a". Tytuły zdradził na Twitterze showruner serialu Cheo Hodari Coker.

4. Tony Goldwyn w serialu "Chambers" Netfliksa. Znany ze "Skandalu" Tony Goldwyn zagra u boku Umy Thurman w serialu "Chambers". Oboje wcielą się w rodziców dziewczyny, której serce zostało po śmierci przeszczepione innej młodej osobie.

5. Kurt Sutter opowiada o spin-offie "Synów Anarchii". Akcja "Mayans MC" będzie dziać się w świecie po Jaxie Tellerze, ale nie zabraknie powiązań z serialem-matką. Mogą pojawiać się postacie, które znamy, i akcja będzie osadzona w tym samym uniwersum, jednak z pewnością serial nie będzie latynoskimi "Synami Anarchii". To wszystko i jeszcze więcej powiedział Kurt Sutter podczas panelu na festiwalu ATX w Austin.

6. "Castlevania" ma już zamówienie na 3. sezon. Informacja nie jest oficjalna i nie pochodzi od Netfliksa. Zdradził ją aktor Richard Armitage, wcielający się w Trevora Belmonta, który powiedział w rozmowie z Digital Spy, że wkrótce będą nagrywać sezon 3.

7. "Orange Is the New Black" na warszawskiej Paradzie Równości. Netflix wsparł wczorajszą Paradę Równości w Warszawie, przy okazji promując swój serial hasłem "Orange Is Part of the Rainbow".

Honored to be part of LGBTQ Pride in Warsaw, Poland. #OITNB

Post udostępniony przez Laura Prepon (@lauraprepon)

REKLAMA