Ojciec i syn z policji. "The Good Cop" - zapowiedź i data premiery nowego serialu Netfliksa

"The Good Cop" (Fot. Netflix)

0

Nie kolejny mroczny kryminał, a lekki procedural - taki ma być "The Good Cop", nowy serial twórcy "Detektywa Monka", w którym zagrają Tony Danza i Josh Groban. Zobaczcie pierwszy teaser.

"The Good Cop" to 10-odcinkowy procedural, w którym Tony Danza ("Taxi") zagra Tony'ego Caruso Sr., byłego nowojorskiego policjanta znanego z postępowania na bakier z zasadami. Josh Groban, dla którego to pierwsza główna telewizyjna rola, wcieli się natomiast w jego syna - Tony'ego Jr. - błyskotliwego detektywa stanowiącego dokładne przeciwieństwo swojego ojca. Gdy tych dwóch zostanie nieoficjalnymi partnerami, Tony Sr. spróbuje przekazać swojemu nadmiernie roztropnemu synowi trochę ulicznej mądrości.

Zapowiada się więc klasyczny kryminalny procedural w lekkim tonie, co można wnioskować również po osobie twórcy - Andy'ego Breckmana - najbardziej znanego jako autor "Detektywa Monka". Jego nowy serial został oparty na izraelskim formacie, a oprócz Danzy i Grobana w obsadzie znajdują się również Monica Barbaro ("UnReal"), Isiah Whitlock Jr. ("The Wire"), Frank Whaley ("Luke Cage") i Bill Kottkamp ("American Vandal").

Premiera "The Good Cop" w Netfliksie 21 września. Poniżej pierwszy teaser i zdjęcia.

thegoodcop1

thegoodcop2

thegoodcop3

 • maja

  Josh Groban wystąpił w jednym z moich ulubionych odcinków Ally McBeal. Pamiętacie, jak tam zaśpiewał? Aaach:) Chyba zerknę z sentymentu. Mimo że nie przepadam za Tonym Danzą.

  • Pamiętamy! Był wtedy bardzo młody - i ja też :) Nigdy wcześniej go nie słyszałam i ten głos to było coś.

   • maja

    Był (i w sumie jest) dokładnie w moim wieku:) Także ten.. Staro się poczułam strasznie, jak go zobaczyłam. Może znowu zaśpiewa? Mam nadzieję:)

    • BMR

     A czemu nie miałby? Mógł w "Crazy Ex-Girlfriend", może i tu! ;)