Pot, łzy i brokat w pełnym zwiastunie 2. sezonu "GLOW"

"GLOW" (Fot. Netflix)

Wreszcie jest pełny zwiastun 2. sezonu "GLOW", a w nim mnóstwo dowodów na to, że sprawy wchodzą na nowy poziom. Spodziewajcie się dramatów, absurdów, bolesnych upadków i poważnych tematów w kiczowatej otoczce.

Za dwa tygodnie powraca "GLOW", czyli nasz ulubiony miks tandety i girl power. Netflix obiecuje, że wszystkiego będzie więcej niż do tej pory, bo program "Gorgeous Ladies of Wrestling" dostał zamówienie w telewizji. A to oznacza, że przed dziewczynami i twórcami nowe wyzwania.

W 2. sezonie obserwujemy, jak wrestlerki, które stały się lokalnymi celebrytkami, zmagają się z blaskami i ceniami swojej sławy. Ruth i Debbie, które teraz codziennie spotykają się na planie programu, muszą zmagać się z ciągle powracającymi problemami w ich skomplikowanej relacji. Sam ciągle jest taki sam, tylko teraz z nastoletnią córką pod swoim dachem i dwudziestoma odcinkami do wyprodukowania. Walki stają się coraz bardziej zaciekłe, a stawka wzrasta wraz z objętością fryzur zawodniczek - czytamy w oficjalnym opisie.

W zwiastunie mamy miszmasz wszystkiego, od absurdalnych walk i bolesnych upadków, poprzez wojnę damsko-męską o czas antenowy oraz rasizm i seksizm w różnych odmianach, aż po wszelkiego typu kłopoty osobiste (tu wyróżnia się zwłaszcza Debbie z dzieckiem na ringu). Premiera 10-odcinkowego 2. sezonu "GLOW" na Netfliksie zaplanowana jest na 29 czerwca.

GLOW_S2_Vertical-Main_PRE_PL

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

GLOW sezon 2

REKLAMA