7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lucyfer" ma jeszcze szansę na 4. sezon. "Sukcesja" z zamówieniem na 2. sezon. Paul Wesley w nowym serialu współtwórcy "Pamiętników wampirów". A oprócz tego "The Good Fight" i nie tylko.

1. "Lucyfer" ma jeszcze szansę się uratować. Jennifer Salke, nowa szefowa Amazon Studios, powiedziała, że są prowadzone rozmowy na temat przejęcia "Lucyfera". Nie wiadomo, jak się potoczą, ale wciąż jest szansa na 4. sezon serialu. Amazon zdaje sobie sprawę z tego, że "Lucyfer" jest bardzo popularny poza USA, w tym w dużych krajach, jak Wielka Brytania.

2. "Sukcesja" z zamówieniem na 2. sezon. "Sukcesja" zadebiutowała tydzień temu, a już teraz HBO ogłosiło, że powstanie 2. sezon.

3. Paul Wesley w nowym serialu współtwórcy "Pamiętników wampirów". Paul Wesley dołączył do obsady "Tell Me a Story" - nowego serialu CBS All Access, który tworzy Kevin Williamson. Serial opowie mroczną wersję bajek, a Wesley wcieli się w Eddie'ego, barmana, dilera narkotyków i złodzieja, który ćpa, pije i ma tysiąc kłopotów.

4. Twórcy "The Good Fight" mówią, że 3. sezon będzie "meta". Michelle i Robert Kingowie uważają, że źle się dzieje w polityce, a częścią problemu w świecie, którego nie interesują już fakty, jest rozrywka telewizyjna. Przyszły sezon "The Good Fight" odniesie się do tego i w tym sensie będzie bardzo "meta".

5. BBC zamawia dystopię od scenarzysty "Doktora Who". Russell T Davies, scenarzysta i producent "Doktora Who", tworzy dystopijny dramat rodzinny dla BBC One. Serial nosi tytuł "Years and Years" i opowie historię rodziny z Manchesteru, której losy odmienia pewna noc z 2019 roku. 15 lat później świat wygląda już inaczej: Wielka Brytania wycofuje się z Europy, Ameryka zostaje samotnym wilkiem, a Chiny stają się samowystarczalne. W tym specyficznym krajobrazie pojawia się nowy gatunek polityka - rebeliant, sztukmistrz i ktoś, kto zapewnia rozrywkę. Taka właśnie osoba poprowadzi rodzinę głównych bohaterów w niepewną przyszłość.

6. "Fear the Walking Dead" wróci w sierpniu. Druga część 4. sezonu wystartuje w Polsce równo z emisją USA - w poniedziałek, 13 sierpnia o godz. 3:00. Powtórna emisja tego samego dnia o godz. 22:00. Sezon 4B będzie składać się z ośmiu odcinków.

7. Filmowe hity na kanale FOX - dziś "Infiltracja". Trwa lato z filmami na kanale FOX. Dziś o godz. 21:05 wyemitowana zostanie "Infiltracja", oscarowy film Martina Scorsese, w którym Leonardo DiCaprio i Matt Damon stoją po dwóch stronach śmiertelnej rozgrywki pomiędzy policją a mafią.

REKLAMA