Więcej Mężczyzny w Czerni w "Westworld" - zobaczcie zwiastun 9. odcinka 2. sezonu

"Westworld" (Fot. HBO)

Do końca 2. sezonu "Westworld" zostały już tylko dwa odcinki. Zobaczcie zwiastun pierwszego z nich, który skupia się na granym przez Eda Harrisa Mężczyźnie w Czerni.

Wygląda na to, że po opowieści o Akechecie, czeka nas kolejna w tym sezonie godzina skupiająca się na osobistej historii jednego z bohaterów. Tym razem chodzi jednak o kogoś dobrze Wam znanego, bo Williama, tu i ówdzie znanego jako Mężczyzna w Czerni (Ed Harris). Z zapowiedzi "Vanishing Point" - 9. odcinka 2. sezonu "Westworld" - wynika, że w końcu poznamy szczegóły jego życia poza parkiem, w tym okoliczności tragicznej śmierci jego żony, Juliet.

Ta zresztą pojawia się w zwiastunie (gra ją Sela Ward), a my możemy się tylko domyślać, co takiego dostrzegła w swoim mężu, że doprowadziło ją to aż do ostatecznego kroku. Pewne jest natomiast to, że Williama czekają trudne chwile i wcale nie będą one związane z zamieszaniem w parku. W towarzystwie Grace (Katja Herbers), bohater będzie zapewne musiał zmierzyć się z prawdą o samym sobie i może to być dla niego wędrówka znacznie bardziej bolesna od wszystkich dotychczasowych.

Skupiając się na osobistej historii Mężczyzny w Czerni, nie zapomnimy również o pozostałych bohaterach. Zwiastun zapowiada m.in. starcie Dolores (Evan Rachel Wood) i jej ludzi z Ludem Ducha, a poza tym są także Teddy (James Marsden), Maeve (Thandie Newton) i Bernard (Jeffrey Wright). Widać więc, że finał zbliża się wielkimi krokami.

Premiera "Vanishing Point" w HBO i HBO GO w najbliższy poniedziałek.

REKLAMA