Alfre Woodard rządzi jako królowa Harlemu. "Luke Cage" - nowy zwiastun 2. sezonu

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

0

Kto potrzebuje superbohatera, kiedy jest królowa? Nowy zwiastun 2. sezonu "Luke'a Cage'a" to jeden wielki Alfre Woodard Show, która wychodzi na pierwszy plan jako Marion.

"Harlem nie potrzebuje bohatera, potrzebuje królowej". Nowy zwiastun 2. sezonu serialu "Luke Cage" pokazuje świat z perspektywy Mariah Dillard (Alfre Woodard), która idzie naprzód wbrew wszelkim przeciwnościom. Pojawia się także John McIver aka Bushmaster" (Mustafa Shakir, "Kroniki Times Square"), który rzuci wyzwanie zarówno Luke'owi, jak i Marion. A warto zauważyć, że on również jest kuloodporny.

W 2. sezonie "Luke'a Cage'a" spotkamy tytułowego bohatera już po tym jak udało mu się oczyścić swoje imię. Na ulicach Harlemu jest teraz celebrytą, znanym z tego, że ma kuloodporną skórę. Ale bycie na świeczniku oznacza także konieczność podjęcia zacieklejszej walki ze złem i zrewidowania własnych możliwości. Pojawienie się nowego, potężnego wroga sprawia, że Luke zaczyna balansować na cienkiej linii, która oddziela bohaterów od złoczyńców.

W składającym się z 13 odcinków 2. sezonie "Luke'a Cage'a" oprócz grającego główną rolę Mike'a Coltera pojawią się ponownie Simone Missick, Alfre Woodard, Theo Rossi i Rosario Dawson. Mustafa Shakir, Gabrielle Dennis i znana z "Rodziny Soprano" Annabella Sciorra dołączą do obsady jako trójka nowych przeciwników tytułowego superbohatera.

Premiera 2. sezonu "Luke'a Cage'a" 22 czerwca na Netfliksie.