8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Vida" (Fot. Starz)

"Vida" z zamówieniem na 2. sezon. Zdjęcia z planu ujawniają potencjalny spoiler z "Watchmen". Ekipa "One Tree Hill" pracuje nad projektem świątecznym. A oprócz tego "The Fosters" i nie tylko.

1. "Vida" z zamówieniem na 2. sezon. Latynoskie siostry z Los Angeles powrócą w przyszłym roku. Telewizja Starz zamówiła 2. sezon serialu "Vida".

2. James Wolk w obsadzie "Tell Me a Story". James Wolk z "Mad Men" dołączył do obsady nowego serialu Kevina Williamsona, który opowie mroczną wersję znanych bajek. Aktor zagra młodego, idealistycznego właściciela restauracji, którego życie pewnego dnia się rozpada.

3. Zdjęcia z planu ujawniają potencjalny spoiler z "Watchmen". Damon Lindelof powiedział, że jego serial będzie remiksem, a nie adaptacją komiksu. Po tym jak pojawiły się nowe zdjęcia z planu, które ujawniają potencjalne spoilery dotyczące postaci Ozymandiasa (albo i nie - to nie musi być rzeczywistość), spekulacje ruszyły na nowo. Poczytacie o nich tutaj i tutaj.

4. Telewizja Freeform kompletuje obsadę spin-offu "The Fosters". Spin-off nosi tytuł "Good Trouble" i właśnie dołączyła do niego szóstka aktorów: znany z "Riverdale" Tommy Martinez, a także Zuri Adele ("Under the Dome"), Sherry Cola ("I Love Dick"), Roger Bart ("Desperate Housewives"), Emma Hunton ("Sonny With a Chance") i Ken Kirby ("Famous in Love"). Głównymi bohaterkami serialu, który ma już zamówienie na 13 odcinków, będą Callie i Mariana, mieszkające razem w swoim pierwszym dorosłym mieszkaniu w Los Angeles.

5. Ekipa "One Tree Hill" pracuje nad projektem świątecznym. Sześć lat po zakończeniu "One Tree Hill" aktorzy spotkali się ponownie i tworzą jakiś tajemniczy świąteczny projekt. Takie informacje pojawiły się na Instagramie m.in. Hilarie Burton i Danneel Ackles. Niestety, równie szybko znikły i nie wiadomo, o co chodzi.

6. Mamy konkurs z książką "Piknik pod Wiszącą Skałą". Konkurs odbywa się na Facebooku, zapraszamy!

7. Nadchodzi nowy "Magnum" - wideo zza kulis. Serial startuje jesienią w CBS.

8. "Happy Together" - komediowa nowość CBS. A oto, co na jej temat mówią aktorzy:

REKLAMA